Povezane vesti

Dragović podigao Zvezdin dres: Ovde sam zahvaljujući dedi, on je danas najsrećniji

Dragović podigao Zvezdin dres: Ovde sam zahvaljujući dedi, on je danas najsrećniji

Mozzart sport 26.05.2021
Crvena zvezda potpisala trogodišnji ugovor sa reprezentativcem Austrije. Dugo očekivana želja svih navijača Crvene zvezde se ostvarila. Aleksandar Dragović je prvo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku. Iskusni štoper stavio je paraf na… »
Stižu bonusi: Zvezda nakon trijumfa daje igračima 100.000 evra!

Stižu bonusi: Zvezda nakon trijumfa daje igračima 100.000 evra!

Hot sport 26.05.2021
Crvena zvezda osvojila je Kup Srbije nakon 9 godina čekanja. Velika euforija kruži oko stadiona „Rajko Mitić“, a klub je osvojio prvu duplu krunu još od 2007. godine. Uprava je želela da dodatno motiviše igrače pred meč sa posle sjajne partije… »
Dragović potpisao za Zvezdu: Deda je sada najsrećniji

Dragović potpisao za Zvezdu: Deda je sada najsrećniji

N1 Info 26.05.2021
Aleksandar Dragović je prvo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku. Iskusni štoper stavio je paraf na trogodišnji ugovor i predstavljaće veliko pojačanje za tim Dejana Stankovića. „Mnogo mi je drago što sam potpisao, uvek sam govorio… »
„Pukla bomba“ na marakani: Zvezdin posao godine! Potpisao Dragović!

„Pukla bomba“ na marakani: Zvezdin posao godine! Potpisao Dragović!

Hot sport 26.05.2021
Aleksandar Dragović potpisao za Crvenu zvezdu! Želja navijača se ostvarila, prvo pojačanje Zvezde u ovoj sezoni biće bivši fudbaler Bajera iz Leverkuzena Aleksandar Dragović. Austrijski fudbaler srpskih korena zvanično je predstavljen danas na… »
Aleksandar Dragović u Zvezdi!

Aleksandar Dragović u Zvezdi!

Sportski žurnal 26.05.2021
Iskusni štoper stavio je paraf na trogodišnji ugovor i predstavljaće veliko pojačanje za tim Dejana Stankovića. Dugo očekivana želja svih navijača se ostvarila. Aleksandar Dragović je prvo pojačanje Crvene zvezde u letnjem prelaznom roku… »
Dragović u Zvezdi: Ispunio sam dedi san, hoću Ligu šampiona

Dragović u Zvezdi: Ispunio sam dedi san, hoću Ligu šampiona

Nova 26.05.2021
Aleksandar Dragović zvanično je promovisan u novog igrača Crvene zvezde, potpisavši trogodišnji ugovor. „Mnogo mi je drago što sam potpisao, uvek sam govorio da mi je san da igram u Crvenoj zvezdi, a sada se to i desilo. Bio sam nervozan i… »

Vesti dana »