Povezane vesti
Kompanija Promist kupila pančevačku Azotaru, najavljuju pokretanje proizvodnje
RTS 26.05.2021
Na javnom nadmetanju, novosadska kompanija "Promist" kupila je pančevačku Azotaru u stečaju za 650 miliona dinara. Novi vlasnik planira da, posle tri godine zastoja, pokrene bar deo proizvodnje veštačkog đubriva. U nekadašnjoj fabrici veštačkog đubriva… »
Promist kupio Azotaru, najavljuje pokretanje proizvodnje
Nova 26.05.2021
Komercijalni direktor novosadske kompanije Promist Danilo Tomašević potvrdio je za Tanjug da je ova firma za 650 miliona dinara kupila pančevačku HIP Azotaru i najavio pokretanje proizvodnje. On je naveo da je precizan plan da se pokrenu pogoni neophodni… »
Vesti dana »
Fon der Lajen i Makron pozvali EU na veću upotrebu nuklearne energije
B92 pre 41 minutajoš 46 povezanih
Veliki broj Kragujevčana potpisao peticiju za puštanje Zlatka Kokanovića iz pritvora
Nova pre 51 minutajoš 35 povezanih
Britanci munjevito spremili HMS Dragon! Umesto šest nedelja, stavili ga u pogon za 6 dana i krenuli ka Sredozemlju!
Kurir pre 41 minutajoš 87 povezanih
Zapalio se bojler, sestra odmah odreagovala i uzela PP aparat: Ovo su detalji požara u čačanskom porodilištu, sve završeno za nekoliko minuta
RINA pre 2 satajoš 26 povezanih
Amerikanci pobegli od iranskih projektila, lutaju gradovima; SAD ostaje bez raketa; Spremaju mu atentat na Modžtaba Hamneija (foto/video)
Večernje novosti pre 21 minutajoš 56 povezanih


