Povezane vesti

Predsednik opštine Tivat i predstavnici TO Budva posetili Novi Sad (FOTO)

Predsednik opštine Tivat i predstavnici TO Budva posetili Novi Sad (FOTO)

Moj Novi Sad 26.05.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući predsednika Opštine Tivat Željka Komnenovića. Oni su na sastanku razgovarali o nastavku prijateljskih odnosa i zajedničkoj saradnji u narednom periodu, o predstojećoj turističkoj… »
Vučević sa predsednikom Opštine Tivat o turističkoj sezoni, kulturi...

Vučević sa predsednikom Opštine Tivat o turističkoj sezoni, kulturi...

RTV 26.05.2021
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević razgovarao je u Gradskoj kući sa predsednikom Opštine Tivat u Crnoj Gori Željkom Komnenovićem. Oni su na sastanku razgovarali o nastavku prijateljskih odnosa i zajedničkoj saradnji u narednom… »
Vučević i Komenović o saradnju Novog Sada i Tivta

Vučević i Komenović o saradnju Novog Sada i Tivta

Dnevnik 26.05.2021
NOVI SAD: U Gradskoj kući u Novom Sadu gradonačelnik Miloš Vučević i predsednik Opštine Tivat u Crnoj Gori Željko Komnenović, razgovarali su danas o nastavku prijateljskih odnosa i saradnji u narednom periodu, predstojećoj turističkoj sezoni i o… »
Vučević: Tivat je važan u procesu u kojem je Budva kandidat za Evropsku prestonicu kulture 2028, a mi ćemo im preneti…

Vučević: Tivat je važan u procesu u kojem je Budva kandidat za Evropsku prestonicu kulture 2028, a mi ćemo im preneti…

Kurir 26.05.2021
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević primio je u Gradskoj kući predsednika Opštine Tivat u Crnoj Gori Željka Komnenovića. Oni su na sastanku razgovarali o nastavku prijateljskih odnosa i zajedničkoj saradnji u narednom periodu, o predstojećoj… »
Prijateljstvo i saradnja se nastavljaju: Gradonačelnik Vučević primio predsednika Opštine Tivat

Prijateljstvo i saradnja se nastavljaju: Gradonačelnik Vučević primio predsednika Opštine Tivat

Večernje novosti 26.05.2021
Foto: Pres služba Grada Novog Sada Ističući da mu je drago što nastavljaju saradnju koja se već dugo neguje između Novog Sada i Tivta, Vučević je rekao da uz Budvu, to je crnogorski grad koji ima najbliže odnose sa našim. - Epidemiološka… »

Vesti dana »