Povezane vesti
Otkazuju se ročišta za „Jovanjicu 2“, pravnici – taktika opstrukcije suđenja
N1 Info 27.05.2021
Odluka prvooptuženog Predraga Koluvije, vlasnika najveće plantaže marihuane u Evropi, da otkaže punomoćje svim svojim braniocima, bila je razlog ponovnog odlaganja pripremnog ročišta za postupak "Jovanjica 2". Svi njegovi branioci u ovom postupku… »
Odloženo suđenje: Koluvija otkazao punomoćje svim advokatima za "Jovanjicu 2"
Blic 27.05.2021
U Specijalnom sudu u Beogradu za 14. i 17. jun je odloženo pripremno ročište u procesu protiv okrivljenih u predmetu poznatom kao "Jovanjica 2", među kojima je i pet pripadnika BIA i MUP-a. Do odlaganja je došlo jer je prvooptuženi Predrag Koluvija… »
Koluvija otkazao punomoćje svim braniocima – suđenje stoji
Danas 26.05.2021
Pripremno ročište za suđenje prema optužnici Jovanjica dva, nije održano, jer je prvooptuženi za uzgoj marihuane Predrag Koluvija otkazao punomoćje svim svojim braniocima, javlja N1. Prema saznanjima N1, pripremno ročište za Jovanjicu dva, kojom su… »
Vesti dana »
UKRAJINSKA KRIZA: Peskov: Kijev otvorio Pandorinu kutiju – sada plaća cenu; Zelenski: Putin je potcenio najvažnije oružje Ukrajine – ljude
RTV pre 10 minutajoš 1 povezana
Skupština završila rad, nastavak sednice sutra u 10.00 o rebalansu budžeta
Danas pre 11 satijoš 2 povezane
Stravična nesreća u Kraljevu: Automobil pokosio majku i dvoje dece na trotoaru
IndeksOnline pre 45 minutajoš 1 povezana





