Povezane vesti

Krivokapić u Beogradu kod patrijarha, Temeljni ugovor sa SPC tek u oktobru

Krivokapić u Beogradu kod patrijarha, Temeljni ugovor sa SPC tek u oktobru

Politika 27.05.2021
Iz Krivokapićevog kabineta su potvrdili da je došao da prenese volju naroda Crne Gore da episkop budimljansko-nikšićki Joanikije bude izabran za mitropolita crnogorsko-primorskog. Premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić sleteo je večeras u Beograd… »
Kada će Crna Gora potpisati Temeljni ugovor sa SPC?

Kada će Crna Gora potpisati Temeljni ugovor sa SPC?

Vesti online 27.05.2021
Premijer Zdravko Krivokapić ponovio je popodne da ne zna kada će biti potpisan Temeljni ugovor sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC), ali da se nada da će to biti vrlo brzo. Veruje, dodao je, da će Temeljni ugovor biti potisan posle Sabora SPC koji je… »
Krivokapić još ne zna kada će potpisati Temeljni ugovor

Krivokapić još ne zna kada će potpisati Temeljni ugovor

RTV 27.05.2021
PODGORICA - Premijer Zdravko Krivokapić ponovio je popodne da ne zna kada će biti potpisan Temeljni ugovor sa Srpskom pravoslavnom crkvom (SPC), ali da se nada da će to biti vrlo brzo. Veruje, dodao je, da će Temeljni ugovor biti potpisan posle Sabora… »
Knežević žestoko napao krivokapića: Oduzećemo svu imovinu Mila Đukanovića (video)

Knežević žestoko napao krivokapića: Oduzećemo svu imovinu Mila Đukanovića (video)

Pravda 27.05.2021
Današnji "premijerski sat", kada premijer Zdravko Krivokapić odgovara na pitanja poslanika otpočeo je oštrom polemikom sa poslanikom DF-a Milanom Kneževića, koji ga je pitao da li ima saznanja o delovanju Stevana Simijanovića u Crnoj Gori. "Na… »
Svađa u skupštini crne gore Knežević očitao lekciju u lice Krivokapiću: Dok sam robijao, hapsili mi majku i brata, ti si…

Svađa u skupštini crne gore Knežević očitao lekciju u lice Krivokapiću: Dok sam robijao, hapsili mi majku i brata, ti si…

Alo 27.05.2021
Predsjednik DNP-a i jedan od lidera DF-a Milan Knežević poručio je premijeru Zdravku Krivokapiću da dok je on robijao i dok su mu hapsili majku i brata, on je ljubio ruku Radmile Vojvodić i množio nekretnine koje mu je DPS dao kao profesoru i… »
“Garantujem da se Milo Đukanović nikad više neće vratiti”

“Garantujem da se Milo Đukanović nikad više neće vratiti”

Vesti online 27.05.2021
Današnji “premijerski sat”, kada premijer Zdravko Krivokapić odgovara na pitanja poslanika otpočeo je oštrom polemikom sa poslanikom DF-a Milanom Kneževića, koji ga je pitao da li ima saznanja o delovanju Stevana Simijanovića u Crnoj Gori. –… »

Vesti dana »