Povezane vesti

Ministarka tvrdi da njena porodica nema veze sa parcelama na kojima je uzgajana marihuana

Ministarka tvrdi da njena porodica nema veze sa parcelama na kojima je uzgajana marihuana

Danas 27.05.2021
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović odbacila je danas kao laži tvrdnje potpredsednika Narodne stranke Miroslava Aleksića da parcela u vlasništvu njene porodice u Rastini ima veze sa parcelama na kojima je uzgajana… »
Aleksić laže da sam vlasnica imanja gde je nađena marihuana

Aleksić laže da sam vlasnica imanja gde je nađena marihuana

Nova 27.05.2021
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović, odgovarajući na izjavu potpredsednika Narodne stranke Miroslava Aleksića da je ona potvrdila na ročištu u sredu da je vlasnica dela imanja nekadašnje zadruge Graničar u Gakovu, na… »
Obradović: Aleksić laže da sam vlasnica dela imanja na kojem je nađena marihuana

Obradović: Aleksić laže da sam vlasnica dela imanja na kojem je nađena marihuana

N1 Info 27.05.2021
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Marija Obradović, odgovarajući na izjavu potpredsednika Narodne stranke Miroslava Aleksića da je ona potvrdila na ročištu u sredu da je vlasnica dela imanja nekadašnje zadruge Graničar u Gakovu, na… »
Aleksić: Marija Obradović i Ivan Bojović potvrdili da su vlasnici jednog dela imanja

Aleksić: Marija Obradović i Ivan Bojović potvrdili da su vlasnici jednog dela imanja

Danas 26.05.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da su na današnjem ročištu održanom po tužbi ministarke Marije Obradović, sama ministarka i Ivan Bojović potvrdili da su vlasnici jednog dela imanja nekadašnje zadruge Graničar u Gakovu… »

Vesti dana »