Povezane vesti

Filadelfija pomerila granice - Hurts od 255.000.000 dolara!

Filadelfija pomerila granice - Hurts od 255.000.000 dolara!

Sportske.net 28.05.2021
Džejlen Hurts vodio je Filadelfija Iglse sve do Superbola u prošloj sezoni. Sjajni kvoterbek zaslužio je titulu MVP-a, a danas je postao najplaćeniji igrač američkog fudbala. Hurts je potpisao novi petogodišnji ugovor sa Iglsima vredan astronomskih… »
Poznato kada Đoković igra finale u Beogradu

Poznato kada Đoković igra finale u Beogradu

Nova 28.05.2021
Novak Đoković se posle neočekivne borbe plasirao u finale turnira u Beogradu pobedom protiv Andreja Martina u tri seta 6:1, 4:6, 6:0. Njemu će u finalu rival biti još jedan Slovak Aleks Molčan koji je u drugom polufinalu bio bolji u tri seta od… »
Molčan protivnik Đokovića u finalu ATP turnira u Beogradu

Molčan protivnik Đokovića u finalu ATP turnira u Beogradu

Beta 28.05.2021
Slovački teniser Aleks Molčan plasirao se danas u finale ATP turnira u Beogradu, nakon što je u polufinalu pobedio Argentinca Frederika Delbonisa nakon preokreta 4:6, 6:4, 6:4. Molčan, 255. igrač sveta je slavio protiv Delbonisa, 52. na ATP listi… »
Đoković: Daću sve od sebe da osvoijim trofej

Đoković: Daću sve od sebe da osvoijim trofej

Sportski žurnal 28.05.2021
– Ovo je moj grad, uvek sam uzbuđen kad igram na ovom terenu. To donosi i određeni pritisak, ali boriću se najbolje što mogu za sutrašnji trofej – rekao je Novak Đoković. Đoković je se plasirao u finale ATP turnira u Beogradu posle pobede nad… »
Presedan: Novak, Nadal i Federer ovo nikada nisu doživeli

Presedan: Novak, Nadal i Federer ovo nikada nisu doživeli

Nova 28.05.2021
Žreb na Rolan Garosu doneo je situaciju koja nikada nije viđena u teniskom svetu, a ovaj presedan je izazvao lavinu kritiku među legendama širom sveta. Po prvi put u istoriji će Novak Đoković, Rafael Nadal i Rodžer Federer biti u istoj polovini… »
Đoković otvoreno - to nikad nije bilo! Novak o paklenom žrebu - Rafa, Rodžer i ja... Probaću da budem taj!

Đoković otvoreno - to nikad nije bilo! Novak o paklenom žrebu - Rafa, Rodžer i ja... Probaću da budem taj!

Mondo 28.05.2021
Očekuje nas jedan od uzbudljivijih grend slemova, a prvi reket sveta komentarisao je strahovito težak žreb. Očekuje nas jedan od uzbudljivijih grend slemova, a prvi reket sveta komentarisao je strahovito težak žreb. Najbolji teniser planete Novak… »
Đoković saznao rivala u finalu turnira u Beogradu: Kvalifikant iz Slovačke stoji Novaku na putu ka novoj tituli

Đoković saznao rivala u finalu turnira u Beogradu: Kvalifikant iz Slovačke stoji Novaku na putu ka novoj tituli

Večernje novosti 28.05.2021
FOTO: M. Vukadinović Ovaj 23-godišnjak ne samo da je prošao kvalifikacije već je došao u priliku da se bori za trofej. Ipak, tu ga čeka težak zadatak, tačnije najteži u vidu najboljeg tenisera sveta. Molčan (255. na ATP listi) je u polufinalu… »
Đoković nakon pobede: ‘u Pariz želim da odem sa trofejom iz Beograda’

Đoković nakon pobede: ‘u Pariz želim da odem sa trofejom iz Beograda’

Hot sport 28.05.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković u subotu će se boriti za trofej na Belgrade openu. Nole je posle tri seta savladao Slovaka Andreja Martina sa 6:1, 4:6, 6:0. -Počeo sam dobro meč i još bolje sam ga završio. Drugi set je bio čudan. Razmenili… »
"To nikad ranije nije: Bilo!" Novak Đoković o neverovatnom žrebu za Rolan Garos: Nadam se da će Francuzi da mi usliše…

"To nikad ranije nije: Bilo!" Novak Đoković o neverovatnom žrebu za Rolan Garos: Nadam se da će Francuzi da mi usliše…

Sportal blic 28.05.2021
Žreb za Rolan Garos nije imao milosti prema najboljem teniseru sveta, a o tome je on i govorio posle plasmana u finale "Belgrade open"-a. se, podsetimo, našao u istoj polovini pariskog žreba u kojoj su mu i najveći rivali u karijeri, "kralj šljake" i… »
Novak o žrebu: Jedan može u finale, daću sve da to budem ja

Novak o žrebu: Jedan može u finale, daću sve da to budem ja

Nova 28.05.2021
Novak Đoković se plasirao u finale turnira u Beogradu pobedim protiv Slovaka Andreja Martina, 119. na ATP listi sa 6:1, 4:6, 6:0. „Počeo sam veoma dobro, onda je bio taj čudan drugi set, koji je počeo ranim brejkom. Stvari su bile pod kontolom… »
Đoković razmiljša o rolan garosu: Dug je put do mečeva sa Federerom i Nadalom

Đoković razmiljša o rolan garosu: Dug je put do mečeva sa Federerom i Nadalom

Večernje novosti 28.05.2021
Foto: Tanjug Nole se nalazi u delu žreba gde bi u četvrtfinalu mogao da igra sa Rodžerom Federerom, dok bi u polufinalu mogao da mu bude čovek koji je 13 puta u karijeri slavio na pariskoj šljaci - Rafael Nadal. - Moje pripreme su išle onako kako… »
Đoković je u Parizu već otpisan, Nadala veličaju kao kralja! Španac dobio neverovatan poklon i to od Rolan Garosa

Đoković je u Parizu već otpisan, Nadala veličaju kao kralja! Španac dobio neverovatan poklon i to od Rolan Garosa

Mondo 28.05.2021
Ne možemo reći da nije zaslužio jer je na tom mestu zaista dominirao. Ne možemo reći da nije zaslužio jer je na tom mestu zaista dominirao. Dok Novak Đoković juri trofej u Beogradu, jedan od njegovih najvećih rivala se uveliko sprema za njihov… »
Kraj: Đoković – Martin (6:1, 4:6, 6:0)

Kraj: Đoković – Martin (6:1, 4:6, 6:0)

Mozzart sport 28.05.2021
Pratite sa nama polufinale Serbia opena. Teniskog kralja danas čeka još jedan meč koji bi trebalo da posluži kao zagrevanje pred Pariz. U polufinalu Serbia Opena Novak Đoković će igrati protiv Andreja Martina, slovačkog tenisera koji nema mnogo… »
Slovak razljutio Novaka koji ga je "počistio" u trećem setu

Slovak razljutio Novaka koji ga je "počistio" u trećem setu

Mozzart sport 28.05.2021
Đoković se plasirao u finale Beograd opena. Nije niko pa ni sam Novak Đoković očekivao da će nepuna dva sata da provede na terenu u polufinalu Beograd opena protiv Andreja Martina (6:1, 4:6, 6:0). Ipak, više zahvaljujući sopstvenim greškama nego… »
"Unervozio sam: Se!" Novak Đoković posle totalno neočekivanog polufinala priznao: Teško mi je da igram u Beogradu!

"Unervozio sam: Se!" Novak Đoković posle totalno neočekivanog polufinala priznao: Teško mi je da igram u Beogradu!

Sportal blic 28.05.2021
Novak Đoković je nastavio sa pobedama na "Belgrade open" turniru, ali plasman u finale ostvario je teže nego što je očekivao. Đoković je tek posle tri seta uspeo da savlada slovačkog tenisera Andreja Martina, 119. sa ATP liste, posle čega je… »
Novak na pretposlednjoj stanici do titule u Beogradu

Novak na pretposlednjoj stanici do titule u Beogradu

Mozzart sport 28.05.2021
Rival u polufinalu Slovak Martin. Žreb za Rolan Garos je ispao problematičan za Novaka Đokovića, sa dvojicom najvećih rivala Rafaelom Nadalom i Rodžerom Federerom na putu pre finala. Ali ono što hrabri sve navijače najboljeg tenisera sveta je… »
Žreb nije imao milosti prema Novaku: Do finala, srpskog asa čeka izuzetno težak put – Federer i Rafa u istom delu…

Žreb nije imao milosti prema Novaku: Do finala, srpskog asa čeka izuzetno težak put – Federer i Rafa u istom delu…

Hot sport 28.05.2021
Najbolji teniser sveta će imati veoma težak put do finala Rolan Garosa. Novak Đoković imaće izuzetno težak posao u Parizu na Rolan Garosu, pošto je utisak da je polovina žreba u kojoj se on nalazi, znatno teža. U prvom kolu Novak će igrati… »

Vesti dana »