Povezane vesti
Korisnici Udruženja „Zagrljaj“ u Topoli pokazali da nisu svi invaliditeti vidljivi
Top press 28.05.2021
Topola – Ove godine se obeležava jubilej, 60 godina rada i postojanja Saveza MNRO Srbije. Ova organizacija okuplja 53 Udruženja iz cele Srbije, među kojima je i Udruženje „Zagrljaj“ iz Topole. Zajednički cilj svih Udruženja je unapređenje prava i… »
Savez MNRO proslavio 60 godina postojanja
Sandžak haber 28.05.2021
Novopazarsko Društvo za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim osobama kao i sva društva u gradovima Srbije koja su članovi Saveza na nivou države danas je uzelo učešće u obeležavanju šezdesetog jubilaja postojanja. Jubilej je obeležen nizom aktivnosti… »
Nisu svi invaliditeti vidljivi (VIDEO)
Zoom UE 28.05.2021
BAJINA BAŠTA-Povodom 60 godina postojanja i rada Saveza za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim osobama Srbije udruženje iz Bajine Bašte organizovalo je akciju pod motom kampanje „Nisu svi invaliditeti vidljivi“ kojom su želeli da skrenu pažnju da su… »
Savez MNRO obeležio 60 godina postojanja
Niške vesti 28.05.2021
Savez okuplja 53 udruženja iz cele Srbije, a niško udruženje ima 1.200 članova. Značajan jubilej obeležava se pod geslom “Nisu svi invaliditeti vidljivi”, sa ciljem da osobe sa smetnjama u razvoju budu vidljive i dobiju veću podršku kako države i grada… »
Vesti dana »
Iranski mediji tvrde: Supruga Alija Hamneija je živa, izveštaji o smrti netačni
Večernje novosti pre 27 minutajoš 31 povezana
Opštinska izborna komisija u Kuli utvrdila zbirnu listu kandidata za odbornike
NIN pre 57 minutajoš 27 povezanih
Analitičari: Evropski vozači bi gorivo gorivo mogli da plate 220 evra više zbog poskupljenja
Radio 021 pre 22 minutajoš 38 povezanih
SSP: Danas, 23 godine kasnije, mi smo i dalje pred istim zadatkom
Glas Šumadije pre 1 satjoš 78 povezanih
BLISKOISTOČNI SUKOB: Tramp: Rast cena nafte donosi zaradu SAD; Modžtaba Hamnei: Ormuski moreuz ostaje zatvoren;
RTV pre 22 minutajoš 70 povezanih




