Povezane vesti
Propao pokušaj rušenja restorana „u vlasništvu Dodikovog kuma“
N1 Info 28.05.2021
Nekolicina građana stala je pred bager kako bi sprečili rušenje lokala "Kajak" u Banjaluci, za koji gradonačelnik Draško Stanivuković tvrdi da je "u vlasništvu Dodikovog kuma". Stanivuković je kazao da je “SNSD doveo svoje pristalice da brane nelegalan… »
Gradonačelnik Bajaluke najavio rušenje opreme na terasi reastorana u vlasništvu Dodikove kćerke
Novi magazin 28.05.2021
Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković najavio je danas rušenje tendi i šankova u bašti restorana "Agape" u Robnoj kući "Boska", čija je vlasnica Gorica Dodik, ćerka srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika. Stanivuković je danas predao… »
Stanivuković: Rušićemo nelegalne restorane Dodikove ćerke i kuma
Vesti online 28.05.2021
Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke, podneo je krivičnu prijavu protiv glavnog Urbanističko-građevinskog inspektora RS zbog slučaja nelegalno sagrađenog ugostiteljskog objekta “Kajak“. Stanivuković je najavio rušenje ugostiteljskih objekata… »
Vesti dana »

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara u Podgorici! Vatrogasci ostaju u pripravnosti: Jedno žarište i dalje aktivno
Blic pre 2 satajoš 1 povezana