Povezane vesti
13 Osoba dnevno izgubi bitku sa rakom pluća! Prošle godine zbog kovida otkriveno 25 odsto manje pacijenata
Kurir 28.05.2021
Rak pluća je najčešći i najsmrtonosniji karcinom u svetu, a duvanski dim je najčešći uzročnik raka pluća. Godišnje u Srbiji od raka pluća oboli više od 6.000, a umre 4.600 osoba. Kod 16 osoba dnevno se u proseku dijagnostikuje rak pluća, dok na žalost… »
Od raka pluća u Srbiji godišnje umre skoro 4.600 pacijenata
Danas 28.05.2021
Povodom Svetskog dana borbe protiv duvanskog dima otkriven spomenik u obliku ljudskih pluća u krugu Klinike za pulmologiju UK Srbije U prethodnih godinu dana oko 400 pacijenata, koji boluju od raka pluća, najsmrtonosnijeg karcinoma u Srbiji i svetu… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 2 minutajoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležavaju godinu dana od početka blokade ovog fakulteta
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 1 satjoš 3 povezane
Tramp je upravo dao Zelenskom najstrašniji ultimatum?! Vreme mu brzo ističe, a u riziku je čitava zemlja: Pritisak nikad jači, a Putin već trlja ruke
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski uslovljava održavanje izbora garantovanjem bezbednosti izbornog procesa
Danas pre 12 minuta


