Povezane vesti

Borbu sa kovidom izgubilo 10 osoba, još 274 zaraženih

Borbu sa kovidom izgubilo 10 osoba, još 274 zaraženih

RTS 29.05.2021
Prema poslednjim podacima, u Srbiji je od posledica koronavirusa preminulo 10 osoba, a potvrđeno je 274 novih slučajeva zaraze. Testirano je 9.296 uzoraka. 29. 05. 2021. 16:32 U ustanovama socijalne zaštite zaraženo zaraženo devet korisnika i 25… »
Još 10 ljudi u Srbiji preminulo od korone: Obolelo 274, na respiratoru 55

Još 10 ljudi u Srbiji preminulo od korone: Obolelo 274, na respiratoru 55

Telegraf 29.05.2021
Ovo je najnoviji presek stanja u vezi sa korona virusom u Srbiji. Korona virus je u poslednja 24 sata potvrđen kod 274 osobe, a od posledica ove bolesti preminulo je 10 pacijenata. Na respiratoru je 55 pacijenata, a 746 osoba je hospitalizovano. U… »
Epidemiolozi zadovoljni: Evo koliko revakcinisanih građana hoda Srbijom!

Epidemiolozi zadovoljni: Evo koliko revakcinisanih građana hoda Srbijom!

Alo 29.05.2021
Broj osoba koje su primile obe doze vakcine protiv koronavirusa premašio je danas 2 miliona. U Srbiji je, prema podacima Ministarstvo zdravlja, potpuno imunizovano 2.019.777 osoba. Do sada je dato ukupno 4.527.079 doza vakcina protiv koron virusa, a… »
U Srbiji manje od 300 novozaraženih, preminulo 10 osoba

U Srbiji manje od 300 novozaraženih, preminulo 10 osoba

IndeksOnline 29.05.2021
BEOGRAD – U Srbiji su u poslednja 24 sata potvrđena 274 nova slučaja korona virusa, na osnovu 9.296 testiranih uzoraka, a preminulo je 10 osoba. Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja, na respiratoru je 55 pacijenata. indeksonline.rs… »
Broj revakcinisanih u Srbiji premašio dva miliona: U Beogradu 50 novozaraženih, većina gradova sa manje od 10

Broj revakcinisanih u Srbiji premašio dva miliona: U Beogradu 50 novozaraženih, većina gradova sa manje od 10

Blic 29.05.2021
Broj revakcinisanih osoba u Srbiji premašio je dva miliona, a i situacija sa širenjem zaraze se polako smiruje. U prestonici Srbije kao najvećem žarištu korona virusa je danas registrovano 50 novozaraženih kovidom. U većini gradova širom Srbije… »
KORONA VIRUS: U Srbiji registrovana 274 nova slučaja zaraze, preminulo još 10 pacijenata

KORONA VIRUS: U Srbiji registrovana 274 nova slučaja zaraze, preminulo još 10 pacijenata

Moj Novi Sad 29.05.2021
U Republici Srbiji je do 15 časova 29. maja 2021. godine registrovana ukupno 712.046 slučajeva infekcije Kovid-19. Od poslednjeg izveštaja do danas u 15 časova testirani su uzorci 9.296 osoba, od kojih je 274 pozitivno. Do 15 časova u Republici… »
Vesić: Beograd prešao 50 odsto vakcinisanih, tražiću popuštanje mera

Vesić: Beograd prešao 50 odsto vakcinisanih, tražiću popuštanje mera

Danas 29.05.2021
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić rekao je danas da je Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih i da će zbog toga na sledećoj sednici Kriznog štaba tražiti popuštanje mera za suzbijanje korona virusa. „Zahvalan sam svima jer su se pokazali… »
Vesić: Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih

Vesić: Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih

Nova 29.05.2021
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić rekao je danas da je Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih i da će zbog toga na sledećoj sednici Kriznog štaba tražiti popuštanje mera za suzbijanje korona virusa. „Zahvalan sam svima jer su se pokazali… »
Vesić: Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih, tražiću popuštanje mera

Vesić: Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih, tražiću popuštanje mera

N1 Info 29.05.2021
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić rekao je da je Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih i da će zbog toga na sledećoj sednici Kriznog štaba tražiti popuštanje mera za suzbijanje koronavirusa. „Zahvalan sam svima jer su se pokazali… »
Više od polovine beograđana vakcinisano: Tražiće se popuštanje rigoroznih kovid mera

Više od polovine beograđana vakcinisano: Tražiće se popuštanje rigoroznih kovid mera

Srbija danas 29.05.2021
Zamenik gradonačelnika Goran Vesić rekao je danas da je Beograd prešao pedeset odsto vakcinisanih, čime je pokazana velika odgovornost. - To praktično znači da su svaka druga Beograđanka i Beograđanin vakcinisani. Zahvalan sam svima jer su se… »
Bravo Beograđani: Vakcinisano više od 50 odsto građana građana

Bravo Beograđani: Vakcinisano više od 50 odsto građana građana

Večernje novosti 29.05.2021
Foto: Z. Gligorijević – To praktično znači da su svaka druga Beograđanka i Beograđanin vakcinisani. Zahvalan sam svima jer su se pokazali najodgovorniji u Srbiji. Sinoć smo bili na 49,9 odsto, nedostajalo je nekoliko stotina vakcinisanih, što se… »

Vesti dana »