Povezane vesti
Bez preminulih od kovida u bolnicama na jugu, širom Srbije 10 žrtava virusa
Južne vesti 29.05.2021
Još 274 građana od 9.296 testiranih u Srbiji pozitivno je na korona virus, od kojeg je od juče umrlo još 10 ljudi, pokazuju podaci Ministarstva zdravlja. Među njima nije bilo pacijenata iz kovid bolnica u Nišu, Leskovcu i Vranju, ali su u Kruševcu… »
U Srbiji manje od 300 novoobolelih od korona virusa
Glas Zaječara 29.05.2021
U Srbiji je do poslednjeg preseka potvrđeno da ima još 274 novoobolelih od kovida 19, dok je od posledica ove bolesti preminulo 10 osoba. Na respiratorima se trenutno nalazi 55 osoba. Prema zvaničnim podacima, u poslednja 24 sata preminulo je još 10… »
Manje od 300 novozaraženih u Srbiji
RTK 29.05.2021
U Srbiji su u poslednja 24 sata potvrđena 274 nova slučaja korona virusa, na osnovu 9.296 testiranih uzoraka, a preminulo je 10 osoba. Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja, na respiratoru je 55 pacijenata.… »
Vesti dana »
Zvezda remizirala sa Seltom, igraće u plej-ofu za osminu finala Lige Evrope
Danas pre 3 satajoš 11 povezanih
Vremenska prognoza za petak, 30. januar: Danas oblačno i hladnije, na planinama sneg
Beta pre 2 satajoš 3 povezane
Pet tona marihuane zaplenjeno u selu kraj Kruševca: Dosad najveća zaplena u Srbiji
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
"Sve je isprskano krvlju" Stravičan napad u Beogradu: Pratio mladića, pa ga pretukao ispred tržnog centra
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Britanija, Francuska i još 9 zemalja traže od Izraela: Dozvolite da uđe pomoć u Pojas Gaze!
Kurir pre 34 minutajoš 1 povezana



