Povezane vesti

Dobitnica stana Vera Palušek za RTS: Nisam verovala da sam dobila stan

Dobitnica stana Vera Palušek za RTS: Nisam verovala da sam dobila stan

RTS 29.05.2021
U trećem izvlačenju novog ciklusa nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021" najsrećnija je bila Vera Palušek iz Bačke Topole koja je dobila stan u beogradskom naselju Zemunske kapije. Kada mi je muž javio da smo dobili stan, nisam verovala, kaže za… »
"Uzmi račun i pobedi" - dobitnica stana iz Bačke Topole

"Uzmi račun i pobedi" - dobitnica stana iz Bačke Topole

RTV 29.05.2021
BEOGRAD - U trećem izvlačenju novog ciklusa nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021", dodeljeno je pet automobila "fijat 500L" i dvosoban stan u beogradskom naselju Zemunske kapije. Najvredniju nagradu, stan dobila je Vera Palušek iz Bačke Topole… »
„Uzmi račun i pobedi“ – izvučena dobitnica stana u Beogradu

„Uzmi račun i pobedi“ – izvučena dobitnica stana u Beogradu

Nova 29.05.2021
U trećem izvlačenju novog ciklusa nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021", dodeljeno je pet automobila "fijat 500L" i dvosoban stan u beogradskom naselju Zemunske kapije. Najvredniju nagradu, stan dobila je Vera Palušek iz Bačke Topole. Srećne… »
Izvučeni dobitnici automobila: Oni su osvojili "fijat 500l" u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Izvučeni dobitnici automobila: Oni su osvojili "fijat 500l" u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi"

Večernje novosti 29.05.2021
Foto: Printscreen Glumac Đorđe Stojković je iz bazena sa kovertama izvukao potencijalne dobitnike automobila. Foto: Printscreen Nakon provere ispravnosti računa u kovertama, komisija je proglasila dobitnike automobila: Foto: Фото: Printscreen… »

Vesti dana »