Povezane vesti

Ne mogu da se odvojim od Maje, najviše je volim! Janjuš se pomirio sa devojkom, a onda ona objasnila prvi put čime ju je…

Ne mogu da se odvojim od Maje, najviše je volim! Janjuš se pomirio sa devojkom, a onda ona objasnila prvi put čime ju je…

Kurir 29.05.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš pomirili su se i zaključili da ne mogu jedno bez drugog. "Ja sam pre par dana ustao i rekao da se nikada više neću pomiriti sa njom, ali ne mogu da se odvojim od Maje. Koliko god da me nervira i provocira… »
Pomirili se Maja i Janjuš: Javno priznali da ne mogu jedno bez drugog - nikada ovako nije pričao o njoj! Video

Pomirili se Maja i Janjuš: Javno priznali da ne mogu jedno bez drugog - nikada ovako nije pričao o njoj! Video

Mondo 29.05.2021
Maja Marinković priznala šta joj se sviđa kod Janjuša, a on pred svima rekao da je voli više nego iko. Maja Marinković priznala šta joj se sviđa kod Janjuša, a on pred svima rekao da je voli više nego iko. Posle brojnih raskida, skandala i… »
Posle svih skandala Maja i Janjuš vrelom akcijom razvalili krevet, usledile bezobrazne scene (video +18)

Posle svih skandala Maja i Janjuš vrelom akcijom razvalili krevet, usledile bezobrazne scene (video +18)

Alo 29.05.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš završili su zajedno, u krevetu, a on je pristao i na poljupce i na zagrljaje, iako je tvrdio da se više nikada neće pomiriti sa Majom. Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš danima razdvojeni, a… »

Vesti dana »