Povezane vesti

Neutešni Gundogan - Danas boli još više

Neutešni Gundogan - Danas boli još više

Sportske.net 30.05.2021
Fudbaler Mančester sitija Ilkaj Gundogan izjavio je danas da ga mnogo boli poraz u finalu Lige šampiona. "Teško je napisati bilo šta posle poraza u velikom finalu. Bili smo tako blizu i mnogo boli, danas više nego juče, iskren da budem", napisao je… »
Gundoganu teško pao poraz: Danas boli još više nego juče

Gundoganu teško pao poraz: Danas boli još više nego juče

Nova 30.05.2021
Fudbaler Mančester sitija Ilkaj Gundogan teško je podneo poraz u finalu Lige šampiona od Čelsija. Finale elitnog takmičenja rešeno je jednim golom Kaija Haverca u 42. minutu meča odigranog na stadionu Dragao u Portu. „Teško je napisati bilo šta… »
Haverc: Radio sam 15 godina za ovo

Haverc: Radio sam 15 godina za ovo

Sportski žurnal 30.05.2021
Čelsi je drugi put u klupskoj istoriji osvojio titulu prvaka Evrope, prvi put posle 2012. godine. Strelac pobedonosnog gola za Čelsi u večerašnjem finalu Lige šampiona Kaj Haverc ocenio je da je njegova ekipa zasluženo pobedila Mančester siti i… »
Genijalna priča - pili šampanjac iz tuhelovih patika: Igrači mu ljubili stope i ismevali Pari sen Žermen! (video)

Genijalna priča - pili šampanjac iz tuhelovih patika: Igrači mu ljubili stope i ismevali Pari sen Žermen! (video)

Mondo 30.05.2021
Čelsi je postao prvak Evrope, a svi su se pitali koja je fora sa patikama... Čelsi je postao prvak Evrope, a svi su se pitali koja je fora sa patikama... Čelsi je sinoć osvojio Ligu šampiona, drugi put u istoriji, a igrač odluke u velikom finalu… »
Haverc: Ne znam šta bih rekao; Aspi: Neverovatno!

Haverc: Ne znam šta bih rekao; Aspi: Neverovatno!

N1 Info 30.05.2021
Fudbaleri Čelsija Kai Haverc i Sesar Aspilikueta blistali su od sreće posle osvajanja Lige šampiona. Plavi su do druge evropske titule stigli pobedom nad Mančester Sitijem u finalu Lige šampiona (1:0). Strelac pobedonosnog gola bio je Haverc… »
Tuhel bio kamenčić u Pepovoj cipeli, Maunt plakao zbog oca

Tuhel bio kamenčić u Pepovoj cipeli, Maunt plakao zbog oca

Nova 30.05.2021
Trener fudbalera Čelsija Tomas Tuhel rekao je da su njegovi igrači bili odlučni da osvoje Ligu šampiona i da je ekipa želela da bude "kamenčić u cipeli" Mančester sitija. „Neverovatno je podeliti ovo sa svima. Uspeli smo. Ne znam šta da… »
Sujetni Gvardiola neće da prizna grešku: Fernandinjo i Rodri? Izveo sam najbolji tim!

Sujetni Gvardiola neće da prizna grešku: Fernandinjo i Rodri? Izveo sam najbolji tim!

Mondo 30.05.2021
Čelsi je upravo zbog "rupe" dao i gol... Čelsi je upravo zbog "rupe" dao i gol... Čelsi je prethodne noći osvojio Ligu šampiona tako što je u finalu pobedio Mančester siti (1:0) golom Kaija Haverca, pošto je Pep Gvardiola opet odlučio da se… »
Posle prvenca za trofej Lige šampiona otela mu se psovka (video)

Posle prvenca za trofej Lige šampiona otela mu se psovka (video)

Mozzart sport 30.05.2021
Čelsijev junak nije mogao da suzdrži emocije i kontroliše rečnik posle velikog uspeha. Načekao se Kai Haverc da upiše prvenac u Ligi šampiona, a učinio je to u najboljem mogućem trenutku. U finalu, za pobedu 1:0. Mladi Nemac bio je junak… »
Ludnica Čelsijevog heroja nakon finala, u prvoj izjavi nakon meča morao da opsuje - odmah mu prišao kapiten: "Ovo sam čekao…

Ludnica Čelsijevog heroja nakon finala, u prvoj izjavi nakon meča morao da opsuje - odmah mu prišao kapiten: "Ovo sam čekao…

Sportal blic 29.05.2021
U spektakularnom finalu Lige šampiona fudbaleri Čelsija su savladali Mančester siti i osvojili Ligu šampiona. Heroj "plavaca" je mladi Kai Haverc, koji je postigao gol odluke u 42. minutu. Nakon meča, talentovani fudbaler koji je ovog leta stigao u… »
Ovo niko nije očekivao! Sudija finala Lige šampiona usred prvog poluvremena poslao sve igrače van terena - na minut

Ovo niko nije očekivao! Sudija finala Lige šampiona usred prvog poluvremena poslao sve igrače van terena - na minut

Sportal blic 29.05.2021
U finalu Lige šampiona sastali su se Mančester siti i Čelsi, a u završnici prvog poluvremena desila se neočekivana scena. Naime, sudija Antonio Mateu Lahoz je u 36. minutu prekinuo utakmicu. On je to učinio na minut - da bi se igrači okrepili… »

Vesti dana »