Povezane vesti

Arnautović rastužio crveno-bele: Nema ništa od Zvezde, imam ugovor, još uvek se sećam onog skandiranja!

Arnautović rastužio crveno-bele: Nema ništa od Zvezde, imam ugovor, još uvek se sećam onog skandiranja!

Hot sport 30.05.2021
Neće doći na Marakanu, bar ne uskoro. Nakon potpisa Aleksandra Dragovića, po medijima se provlačila priča da Zvezda pregovara sa Markom Arnautovićem. Tim povodom, austrijski reprezentativac je u razgovoru za portal 24sedam, demantovao te priče. –… »
Arnautović: I danas se sećam “Marko, Srbine”, ako dođem u Zvezdu, želim da dam gol Partizanu!

Arnautović: I danas se sećam “Marko, Srbine”, ako dođem u Zvezdu, želim da dam gol Partizanu!

Vesti online 30.05.2021
Iako se u poslednje vreme pominjao eventualni dolazak u Crvenu zvezdu, Marko Arnautović je u razgovoru za “24sedam.rs” naveo da to nije istina. – Već dva dana me zovu prijatelji i neki bivši saigrači i svi me pitaju da li prelazim u Crvenu… »
Ništa od "bombe", Zvezda mora da odustane!

Ništa od "bombe", Zvezda mora da odustane!

Sportske.net 30.05.2021
Crvena zvezda je želela Marka Arnautovića u ovom prelaznom roku, ali jasno je bilo od početka da je to malo realno. Zvezdan Terzić je pre dva dana čak i potvrdio da postoji interesovanje i da su novinari na pravom putu kada je njegov transfer u… »

Vesti dana »