Povezane vesti

"Momci su lažovi i manipulatori": Milica Dabović izgubila veru u jači pol, oplela po muškarcima

"Momci su lažovi i manipulatori": Milica Dabović izgubila veru u jači pol, oplela po muškarcima

Blic 30.05.2021
Milica Dabović, košarkašica, osvrnula se na majčinstvo i svog sina s kojim provodi svaki slobodan trenutak, pa i više od toga. - Ne trebam ja njemu ništa da objašnjavam, on uživa kad nije u vrtiću, ja mu poremetim način života, jer dođe kod… »
Momci su veliki manipulatori i lažovi: Milica Dabović bez dlake na jeziku o ljubavi i sinu - otkrila šta je naučila!

Momci su veliki manipulatori i lažovi: Milica Dabović bez dlake na jeziku o ljubavi i sinu - otkrila šta je naučila!

Mondo 30.05.2021
Milica Dabović nikad iskrenije o privatnom životu. Milica Dabović nikad iskrenije o privatnom životu. Milica Dabović nedavno je otkrila kako se snašla u Albaniji gde je nastavila svoju košarkašku karijeru, a sada je otvoreno govorila o svom… »
Momci su lažovi i manipulatori: Milica Dabović bez dlake na jeziku o ljubavi, detetu i karijeri, pa otkrila šta je naučila!

Momci su lažovi i manipulatori: Milica Dabović bez dlake na jeziku o ljubavi, detetu i karijeri, pa otkrila šta je naučila!

Kurir 30.05.2021
Košarkašica Milica Dabović progovorila je o majčinstvu i mnogim aktuelnostima iz svog života. Ona je otkrila da će jedan deo leta provesti u Crnoj Gori. "Super sam, uskoro polećem na put za Herceg Novi po svog sina koji je kod bake i deke. Kad smo… »

Vesti dana »