Povezane vesti

Predsednik Hrvatske: Vraćanje odlikovanja tražio Glavaš, jer je formalno neosuđen

Predsednik Hrvatske: Vraćanje odlikovanja tražio Glavaš, jer je formalno neosuđen

Danas 31.05.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da je sam Branimir Glavaš tražio vraćanje odlikovanja, jer je formalno već pet godina neosuđena osoba. Obrazlažući svoju odluku, Milanović je rekao da ne bi postupao u tom slučaju da mu kao… »
Milanović: Pre 10 godina ja sam se jedini borio za Srbe

Milanović: Pre 10 godina ja sam se jedini borio za Srbe

Nova 31.05.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da je Branimiru Glavašu, optuženom za ratne zločine nad Srbima u Osijeku, vratio odličja jer je on to tražio. „Glavaš je to tražio, poslao je zahtev jer je već pet godina formalno neosuđena… »
Milanović branio odluku o Glavašu, pa opleo po Pupovcu: U kom kukuruzu je on klečao kad sam se ja borio za fiktivna prava…

Milanović branio odluku o Glavašu, pa opleo po Pupovcu: U kom kukuruzu je on klečao kad sam se ja borio za fiktivna prava…

Blic 31.05.2021
Predsednik Hrvatske branio je odluku o vraćanju ordenja Branimiru Glavašu, optuženom za ratne zločine nad Srbima i tom prilikom je ponovo kritikovao Milorada Pupovca, predsednika Srpskog narodnog veća. Zoran Milanović je učestvovao na Konferenciji… »

Vesti dana »