Povezane vesti

Pogledajte razbojništvo u menjačnici u centru Beograda: Razbojnik ženi oteo 30.000 dinara, policija ga odmah uhvatila…

Pogledajte razbojništvo u menjačnici u centru Beograda: Razbojnik ženi oteo 30.000 dinara, policija ga odmah uhvatila…

Kurir 31.05.2021
U menjačnici u centru Beograda, u Bulevaru despota Stefana, danas popodne se dogodila pljačka, a počinilac je uhvaćen u rekordnom roku. Dok je jedna žena brojala novac na šalteru, razbojnik je iskoristio priliku, prišao joj, oteo 30.000 dinara i… »
Mladić opljačkao ženu dok je brojala novac u menjačnici

Mladić opljačkao ženu dok je brojala novac u menjačnici

Nova 31.05.2021
U menjačnici u Bulevaru despota Stefana danas se dogodila pljačka, kada je mladić oteo novac ženi koja ga je prebrojavala na šalteru. Dok je ona brojala novac, razbojnik je iskoristio priliku i za vreme njene nepažnje oteo novac i pobegao. Žena je… »
Pogledajte snimak drske pljačke menjačnice: Radnica brojala novac, on prileteo i zgrabio pare sa pulta (video)

Pogledajte snimak drske pljačke menjačnice: Radnica brojala novac, on prileteo i zgrabio pare sa pulta (video)

Večernje novosti 31.05.2021
Foto: Instagram/Moj Beograd Nadzorna kamera je snimila otvorena vrata menjačnice i mladića koji stoji napolju i gleda unutra, dok žena broji novac na šalteru. Objava koju deli MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad) On je iskoristio pogodan trenutak, prišao i… »
Pogledajte kako je opljačkana žena u menjačnici u Beogradu: Lopov joj ekspresno oteo pare, pa krenuo da beži (video)

Pogledajte kako je opljačkana žena u menjačnici u Beogradu: Lopov joj ekspresno oteo pare, pa krenuo da beži (video)

Mondo 31.05.2021
Počinilac je ubrzo uhvaćen. Počinilac je ubrzo uhvaćen. U popodnevnim satima opljačkana je menjačnica u centru Beograda, u Bulevaru despota Stefana. Krađa se desila dok je jedna žena brojala novac na šateru. Lopov je tada iskoristio priliku… »

Vesti dana »