Povezane vesti
Dodik: Uskoro sastanak s Beogradom o imenovanju Šmita
Nova 31.05.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik izjavio je danas da će u narednih nekoliko dana biti održan sastanak zvaničnika Republike Srpske i Srbije radi konsultacija u vezi sa, kako je rekao, nezakonitim pokušajem… »
Zapad nezakonito nameće visokog predstavnika RS: Srbija kao garant Dejtona mora da reaguje, Dodik najavio konsultacije…
Pravda 31.05.2021
Sastanak zvaničnika Republike Srpske i Republike Srbije radi konsultacija u vezi sa nezakonitim pokušajem postavljanja visokog predstavnika u BiH biće održan u narednih dan, dva, rekao je srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. Na… »
Vučić dobio pismo! Vrh Republike Srpske traži hitan sastanak u Beogradu, predsednik Srbije dao poztivan odgovor
Kurir 31.05.2021
Predsednica Republike Srpske Željka Cvijanović uputila je pismo prvom čoveku Srbije Aleksandru Vučiću s molbom da se u najkraćem roku organizuje sastanak u Beogradu, kojem bi prisustvovao kompletan politički vrh RS kao i predstavnici svih parlamentarnih… »
Sastanak zvaničnika: Dodik - u narednih par dana s Beogradom o visokom predstavniku
Večernje novosti 31.05.2021
Foto: D. Pozderović Dodik je za Srnu izjavio da je predsednica RS Željka Cvijanović već uputila pismo zvaničnicima Srbije jer je Srbija potpisnik Dejtonskog sporazuma, a samim tim i Aneksa 10 u kojem je jasno navedeno da su samo strane potpisnice… »
Vesti dana »

Nestabilno vreme u Srbiji sa kišom, pljuskovima, grmljavinom i upozorenjima RHMZ
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 33 povezane

"Mali deo traktora je nebitan": Ministar Glamočić o najavljenom protestu poljoprivrednika u Novom Sadu
N1 Info pre 1 satjoš 4 povezane

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 1 minutjoš 8 povezanih

Premijerka Nepala: Radićemo u skladu sa razmišljanjem Generacije Z
Nedeljnik pre 51 minutajoš 9 povezanih