Povezane vesti

Jokić iskreno i emotivno: ‘Pozvao sam mamu i tatu i rekao im da imamo pare za konja’ (video)

Jokić iskreno i emotivno: ‘Pozvao sam mamu i tatu i rekao im da imamo pare za konja’ (video)

Hot sport 01.06.2021
Nikola je glavni kandidat za MVP priznanje u NBA ligi! Radio televizija Srbije je u ponedeljak emitovala dokumentarnu emisiju pod nazivom ‘Čovek koji pravi razliku’. Naravno, emisija je posvećena Nikoli Jokiću. Reprezentativac Srbije već godinama… »
Ameri samo što ne plaču! Videli kako Nikola Jokić ovo izgovara na srpskom i ne mogu da dođu sebi! /video/

Ameri samo što ne plaču! Videli kako Nikola Jokić ovo izgovara na srpskom i ne mogu da dođu sebi! /video/

Sportal blic 01.06.2021
Nikola Jokić i Denver Nagetsi se nalaze usled sve zanimljivije plej-of serije sa Portlandom, ali naš NBA as i "između utakmica" oduševljava. Kako srpsku, tako i američku javnost. Za to se ovoga puta pobrinula emisija koju je u ponedeljak uveče… »
Jokićev prvi trening u Denveru: Idem ja možda kući...

Jokićev prvi trening u Denveru: Idem ja možda kući...

Večernje novosti 01.06.2021
FOTO: AP Dokumentarac o košarkaškom agentu Mišku Ražnatoviću emitovan je na RTS-u i u drugoj epizodi najviše se pričalo o Nikoli Jokiću. Tako smo imali priliku da čujemo kako se Jokić osećao kada je stigao u NBA. Kako mu je bilo na prvom… »
"Debeljuca" Jokić: Šta sam rekao mami i tati kad sam potpisao za Denver i kako mi je propao ugovor sa Barselonom zbog devojke

"Debeljuca" Jokić: Šta sam rekao mami i tati kad sam potpisao za Denver i kako mi je propao ugovor sa Barselonom zbog devojke

Večernje novosti 01.06.2021
Foto: AP Tom prilikom Jokić je otkrio šta je sebi prvo kupio od novca koji je zaradio potpisivanjem NBA ugovora. - Nazvao sam mamu i tatu da im kažem da sam potpisao i da sada možemo kupiti konja. To je prva stvar koju sam kupio kada sam "došao do… »
Jokić: Igram kako mi odgovara, ne kako oni hoće

Jokić: Igram kako mi odgovara, ne kako oni hoće

Nova 01.06.2021
Za ime Nikole Jokića vezane su brojne zanimljive anegdote, njegov put ka NBA zvezdi spada među interesantnije u istoriji, a cela priča dobila je još jednu epizodu. Jokić je u sklopu druge epizode dokumentarnog serijala posvećenog košarkaškom… »
“Au, bokte, di sam ja doš’o”: Jokić otkrio kako je bilo na prvom treningu u Denveru

“Au, bokte, di sam ja doš’o”: Jokić otkrio kako je bilo na prvom treningu u Denveru

Vesti online 01.06.2021
Jedan od najboljih košarkaša NBA lige i reprezentacije Srbije Nikola Jokić otkrio je neke zanimljive detalje iz karijere i NBA lige u kojoj sa uspehom nastupa. Centar Denvera i kandidat za MVP titulu je bio tema drugog dela dokumentarca pod nazivom… »

Vesti dana »