Povezane vesti

Miško Ražnatović odbrusio NBA klubovima: Vasilije Micić neće ići u NBA da sedi na klupi, sve je otvoreno!

Miško Ražnatović odbrusio NBA klubovima: Vasilije Micić neće ići u NBA da sedi na klupi, sve je otvoreno!

Hot sport 01.06.2021
Svestan je njegovih kvaliteta. Jedan od najpoznatijih košarkaških agenata u Evropi Miško Ražnatović, pričao je o odlasku Vasilija Micića u NBA ligu. On je naveo da nikakva saradnja još uvek nije dogovorena, ali da je Vasa spreman. – On je… »
Miško Ražnatović: Neću da Micić prođe kao Spanulis! Zvezdaši me zovu i sećaju se kako su ga vređali

Miško Ražnatović: Neću da Micić prođe kao Spanulis! Zvezdaši me zovu i sećaju se kako su ga vređali

Mozzart sport 01.06.2021
Miško Ražnatović u intervjuu za Večernje novosti o novom MVP-ju Evrolige. Svojevremeno osporavan u Srbiji, danas na krovu Evrope. Vasilije Micić sa peharom Evrolige i priznanjem za MVP-ja čeka da njegov menadžer Miško Ražnatović tokom leta… »
Vasa i NBA liga, Miško otkrio šanse

Vasa i NBA liga, Miško otkrio šanse

Sportske.net 01.06.2021
Vasilije Micić definitivno ima čima da se pohvali. Sa Efesom je stigao na vrh Evrope, a uz to dobio i dva MVP priznanja, za regularni deo takmičenja, i za fajnal-for. Njegovu sjajnu sezonu upotpunile su priče o odlasku u najjaču košarkašku ligu… »
Vasa neće na NBA klupu: Ako Amerika ne bude dovoljno korektna, moraće da čeka na MVP Evrolige još jednu godinu

Vasa neće na NBA klupu: Ako Amerika ne bude dovoljno korektna, moraće da čeka na MVP Evrolige još jednu godinu

Večernje novosti 01.06.2021
FOTO: AP Momak rođen 1994. u Kraljevu kao da je proteklih godina prolazio ispod radara srpske javnosti, iskreno iznenađene najpre proglašenjem za najboljeg igrača Evrolige, potom i MVP priznanjem na fajnal-foru Evrolige u Kelnu, na kojem je sa 50… »

Vesti dana »