Povezane vesti

Šapić: Moja greška je što sam bio protiv Beograda na vodi

Šapić: Moja greška je što sam bio protiv Beograda na vodi

Politika 01.06.2021
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić rekao je danas da je njegova greška što je bio protiv projekta Beograd na vodi. „Nije strašno reći da ste pogrešili. Ja sam loše procenio priču oko Beograda na vodi… »
Šapić: Bio sam na margini, nisam zamena Stefanoviću

Šapić: Bio sam na margini, nisam zamena Stefanoviću

Nova 01.06.2021
Novi potpredednik SNS Aleksandar Šapić rekao je da je bio na političkoj margini dugi niz godina, te da ga iznenađuju ljudi koji su pokušavali da ga zadrže na toj margini i ističe da su oni danas "najbesniji", jer je on dobio priliku da zastupa… »
Šapić: Nisam zamena za Stefanovića, njegova ostavka neme veze sa mnom

Šapić: Nisam zamena za Stefanovića, njegova ostavka neme veze sa mnom

N1 Info 01.06.2021
Novi potpredsednik Srpske napredne stranke Aleksandara Šapić izjavio je da on nije zamena za njenog donedavnog predsednika Odbora SNS za Beograd Nebojšu Stefanovića navodeći da "ta dva događaja apsolutno nemaju veze jedno sa drugim". „Mesto… »
Šapić: Nisam zamena za Stefanovića, moja dolazak u SNS i njegova ostavka su se samo poklopili

Šapić: Nisam zamena za Stefanovića, moja dolazak u SNS i njegova ostavka su se samo poklopili

Beta 01.06.2021
Novi potpredsednik Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandara Šapić izjavio je večeras da on nije zamena za njenog donedavnog predsednika Odbora SNS za Beograd Nebojšu Stefanovića navodeći da "ta dva dogadjaja apsolutno nemaju veze jedno sa drugim"… »
Šapić: Moja greška je što sam bio protiv Beograda na vodi

Šapić: Moja greška je što sam bio protiv Beograda na vodi

Nova 01.06.2021
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić rekao je danas da je njegova greška što je bio protiv projekta Beograd na vodi. „Nije strašno reći da ste pogrešili. Ja sam loše procenio priču oko Beograda na vodi… »
Šapić: Moja greška je što sam bio protiv Beograda na vodi

Šapić: Moja greška je što sam bio protiv Beograda na vodi

N1 Info 01.06.2021
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke Aleksandar Šapić rekao je da je njegova greška što je bio protiv projekta Beograd na vodi. "Nije strašno reći da ste pogrešili. Ja sam loše procenio priču oko Beograda na vodi. Nisam verovao u… »

Vesti dana »