Povezane vesti

"Kumovi su me izvukli iz zvečanske": Majka ju je ostavila zbog nemaštine: Vesna Đogani progovorila o tužnom detinjstvu

"Kumovi su me izvukli iz zvečanske": Majka ju je ostavila zbog nemaštine: Vesna Đogani progovorila o tužnom detinjstvu

Blic 01.06.2021
Pevačica Vesna Đogani provela je jedan deo detinjstva u sirotišt u Zvečanskoj, gde ju je majka Sretena ostavila zbog nemaštine, prenose mediji. Naime, Vesnina majka zatrudnela je vanbračno sa pevačicinim ocem i tokom njenog odgajanja nije imala… »
Vesna Đogani o bolnim temama! Jedan period živela u Zvečanskoj!

Vesna Đogani o bolnim temama! Jedan period živela u Zvečanskoj!

Svet plus 01.06.2021
Vesna Đogani je progovorila o svojim bolnim temama i priznala da je jedan kratak period života živela u Zvečanskoj. Moja prva sećanja su tužna, ali su mi pomogla da se izgradim u životu... Kreativna i uvek zanimljiva Vesna Đogani nedavno se našla… »
Bila sam u Zvečanskoj, kumovi su me izvukli odatle: Potresna ispovest Vesne Đogani o teškom detinjstvu!

Bila sam u Zvečanskoj, kumovi su me izvukli odatle: Potresna ispovest Vesne Đogani o teškom detinjstvu!

Mondo 01.06.2021
Život Vesne Đogani nije bio lak, ali je zato danas BORBENA i USPEŠNA žena. Život Vesne Đogani nije bio lak, ali je zato danas BORBENA i USPEŠNA žena. Kad je napunila godinu dana njena majka Sretena je jedva sastavljala kraj sa krajem. Zatrudnela… »

Vesti dana »