Povezane vesti

Jelena Batos navela Nenada Aleksića Ša da prizna da je varao Ivanu tokom braka (VIDEO)

Jelena Batos navela Nenada Aleksića Ša da prizna da je varao Ivanu tokom braka (VIDEO)

Vesti online 01.06.2021
Tokom prošle noći na imanju u Šimanovcima zadrugari su polemisali o zamršenom odnosu Jelene Batos i Nenada Aleksića Ša. – Ti nisi normalan? Želiš da se oglasi devojka sa kojom si varao ženu?! Ne znaš šta se dešava van! – otkrila je Jelena… »
"Ti si psihopata od koje sam pobegao u rijaliti": Žestoka svađa Ša sa bivšom devojkom, ona otkrila kada je počeo njihov…

"Ti si psihopata od koje sam pobegao u rijaliti": Žestoka svađa Ša sa bivšom devojkom, ona otkrila kada je počeo njihov…

Blic 01.06.2021
U rijaliti "Zadruga" ušla je bivša devojka Nenada Aleksića Ša, Jelena Batos. Iako je ona navela da ulazi u rijaliti kao njegova drugarica koja želi da pokaže reperovu bolju stranu, njih dvoje su ubrzo zaratili. - Lažovčino, šta je tvoja poenta? -… »
Hriste, spasi me psihopate od koje sam pobegao u rijaliti: Ša doživeo nervni slom zbog bivše Jelene, isplivale tajne iz…

Hriste, spasi me psihopate od koje sam pobegao u rijaliti: Ša doživeo nervni slom zbog bivše Jelene, isplivale tajne iz…

Kurir 01.06.2021
Nakon što je porazgovarao sa Markom Đedovićem u izolaciji, Nenadu Aleksiću Ša se pridružila i Jelena Batos. Reperu je zasmetalo ponašanje prijateljice i bivše devojke, pa je počeo da je vređa. "Lažovčino, šta je tvoja poenta?", pitao je Ša… »

Vesti dana »