Povezane vesti
Rukometašice Radničkog pale nakon dva produžetka
Ritam grada Kg 01.06.2021
Posle velike borbe i dva produžetka u “SBB Jezeru” ekipa Jagodine osvojila je titulu prvaka Srbije. Meč je završen pobedom gošći 28:27 (21:21, 8:10). Kragujevčanke su sa 4:0 otvorile meč, delovale u tim trenucima vrlo odlučno da se posle poraza u prvom… »
Vaterpolisti Radničkog žele titulu
RTK 01.06.2021
Posle poraza Radničkog u drugom meču finalne serije plej-ofa Super lige Srbije na gostovanju ekipi Novog Beograda rezultatom 14:11, prvak države biće poznat nakon treće utakmice koja se sutra igra u Kragujevcu. Majstorica koja će odlučiti o pobedniku… »
Meč odluke za dugo željenu titulu
Ritam grada Kg 01.06.2021
Posle prva dva meča finalne serije plej-ofa Super lige Srbije, skor između Radničkog i Novog Beograda je izjednačen, pa cela sezona staje u „majstoricu“ koja je na programu u sredu od 20 časova, u Kragujevcu. Posle trijumfa Šumadinaca na peterce… »
Rukometašice večeras za „majstoricu“
Glas Šumadije 01.06.2021
Rukometašice Radničkog imaće danas priliku da izjednače rezultat protiv ekipe Jagodine, u drugom meču plaj-ofa Super lige Srbije. Posle poraza od Jagodine, u gostima, Kragujevčanke će morati dodatno da se potrude kako bi aktuelne šampionke sprečile da… »
Vesti dana »
Vučić u Sevojnu: Građani ne treba da brinu, čuvaćemo mir, zato moramo biti jaki, i ekonomski i vojno
RTV pre 38 minutajoš 28 povezanih
Ovo je muškarac koji je brutalno likvidiran u Čačku: Tupim predmetom mu je oduzet život, osumnjičeni u bekstvu
Telegraf pre 7 minutajoš 32 povezane
Kancelar Merc isključio mogućnost učestvovanja Nemačke u ratu protiv Irana
Beta pre 18 minutajoš 30 povezanih
Dekan Akademije umetnosti traži da se obrati u Skupštini Novog Sada zbog oduzimanja prostorija
Radio 021 pre 5 satijoš 11 povezanih
Šon Pen, večiti holivudski buntovnik: Dobio Oskara, ali otišao u Ukrajinu
Nedeljnik pre 6 satijoš 65 povezanih



