Povezane vesti

Klošaru jedan, SAD ćeš da vidiš! Malo im šamaranje i pljuvanje - haos Maje i Janjuša i dalje traje, obezbeđenje na ivici

Klošaru jedan, SAD ćeš da vidiš! Malo im šamaranje i pljuvanje - haos Maje i Janjuša i dalje traje, obezbeđenje na ivici

Mondo 01.06.2021
Maja i Janjuš u nikad gorem okršaju! Maja i Janjuš u nikad gorem okršaju! Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš danas su se ponovo pobili pred kamerama Zadruge. Razlog je bila Majina ljubomora, kada je primetila da na Aleksandrinoj bubici… »
Janjuš lomi majine stvari: Marinkovićeva se zarozala od plača, udario je gde je najviše boli! (video)

Janjuš lomi majine stvari: Marinkovićeva se zarozala od plača, udario je gde je najviše boli! (video)

Kurir 01.06.2021
Marko Janjušević Janjuš je nastavio da preti Maji Marinković, a ona bila u strahu da joj ne polomi kofer sa šminkom. Nakon što je skočio na Maju, Janjuš joj je našao slabu tačku. "Ima da diram!", rekao je Janjuš. "Za suši nećeš imati! Je*em… »
Maja ispalila janjuša posle akcije u krevetu: On pokušao da je poljubi, a Marinkovićeva mu oštro odbrusila! (video)

Maja ispalila janjuša posle akcije u krevetu: On pokušao da je poljubi, a Marinkovićeva mu oštro odbrusila! (video)

Kurir 01.06.2021
Marko Janjušević Janjuš se ovog jutra probudio pored Maje Marinković. On je poželeo da se ljubi i mazi sa Majom, ali ga je ona odbila iako su u ranim jutarnjim satima bili intimni. "Janjuše odje*i, pomeri se od mene... Ostavi me", rekla je Maja. "Ja… »

Vesti dana »