Povezane vesti

Bjeloruski aktivista prerezao sebi grlo tokom ročišta

Bjeloruski aktivista prerezao sebi grlo tokom ročišta

Slobodna Evropa 01.06.2021
Bjeloruski aktivist prerezao je sebi grlo tokom ročišta na sudu nakon što je upozoren da će se njegova porodica i komšije suočiti sa krivičnim gonjenjem ako se ne izjasni krivim za učešće u masovnim protestima. Stsyapan Latypau koji je u… »
Uznemirujući prizori u sudnici! Opozicionar hteo da se zakolje - prerezao vrat: Krenuće mi na porodicu ako ne priznam!

Uznemirujući prizori u sudnici! Opozicionar hteo da se zakolje - prerezao vrat: Krenuće mi na porodicu ako ne priznam!

Mondo 01.06.2021
Kako javljaju beloruski mediji, opozicionar i politički zatvorenik Stepan Latipov pokušao je danas samoubistvo rezanjem sopstvenog grla dok mu je u toku bilo sudsko ročište u Minsku. Kako javljaju beloruski mediji, opozicionar i politički zatvorenik… »
VIDEO Beloruski opozicionar pokušao da se ubije na suđenju

VIDEO Beloruski opozicionar pokušao da se ubije na suđenju

Nova 01.06.2021
Beloruski aktivista Stepan Latipov pokušao je danas samoubistvo tokom sudskog ročišta u Minsku, u znak protesta zbog pretnji vlasti da će goniti njegovu porodicu. Latipov je sebi naneo povredu u predelu vrata tokom sudskog saslušanja dok je sedeo u… »
Beloruski opozicionar hteo da se ubije na suđenju: Zabio olovku sebi u vrat u znak protesta uznemirujuće

Beloruski opozicionar hteo da se ubije na suđenju: Zabio olovku sebi u vrat u znak protesta uznemirujuće

Kurir 01.06.2021
Beloruski aktivista Stepan Latipov, uhapšen na protestima prošle godine, pokusao je danas samoubistvo tokom sudskog ročišta u Minsku, u znak protesta zbog pretnji vlasti da će goniti njegovu rodbinu. Beloruski aktivista sebe je olovkom ubo u vrat… »
Pokušaj samoubistva na ročištu: Beloruski opozicionar probao da sebi oduzme život

Pokušaj samoubistva na ročištu: Beloruski opozicionar probao da sebi oduzme život

Večernje novosti 01.06.2021
Foto: EPA Beloruski aktivista sebi je olovkom naneo povredu u predelu vrata tokom sudskog saslušanja dok je sedeo u prostoru za optužene, saopštio je centar za ljudska prava Viasna u Belorusiji, prenosi AP. On je hospitalizovan i uveden u indukovanu… »
Prerezao grkljan u sudnici: Beloruski opozicionar pokušao da se ubije: Ako ne priznam, krenuće na moju porodicu

Prerezao grkljan u sudnici: Beloruski opozicionar pokušao da se ubije: Ako ne priznam, krenuće na moju porodicu

Blic 01.06.2021
Beloruski zatvorenik uhapšen u protestima prošle godine pokušao je da prereže grlo sebi tokom sudskog ročišta u Minsku u utorak, nakon što mu je rečeno da se njegova porodica i komšije suočavaju sa krivičnim gonjenjem ukoliko se ne bude… »

Vesti dana »