Povezane vesti

Padao sam u nesvest od bolova, mislio sam da me neće naći! Ispovest Ivana koji je sleteo u ambis u kom je ležao 42 sata…

Padao sam u nesvest od bolova, mislio sam da me neće naći! Ispovest Ivana koji je sleteo u ambis u kom je ležao 42 sata…

Kurir 01.06.2021
Mentalna i fizička snaga, nadljudski napori u borbi za preživljavanje, ali i dobra organizovanost njegovih prijatelja i ljudi dobre volje, koji su stigli u poslednji čas, spasli su motociklistu Ivana Miloševića (32) iz Beograda sigurne smrti. On je… »
Bajker Ivan koji je 42 sata proveo u ambisu: "Padao sam i onesvešćivao se, mislio da ću umreti"

Bajker Ivan koji je 42 sata proveo u ambisu: "Padao sam i onesvešćivao se, mislio da ću umreti"

Telegraf 01.06.2021
Ivan milošević, motociklista iz Beograda, doživeo je saobraćajku kod Severne Mitrovice, a i dalje se oporavlja od zadobijenih povreda. Mentalna i fizička snaga, nadljudski napori u borbi za preživljavanje, ali i dobra organizovanost njegovih… »
Dramatična ispovest ivana miloševića: 42 sata bio u ambisu kod Mitrovice - Gubio sam nadu da će me naći, bolovi su bili…

Dramatična ispovest ivana miloševića: 42 sata bio u ambisu kod Mitrovice - Gubio sam nadu da će me naći, bolovi su bili…

Večernje novosti 01.06.2021
Foto: Printscreen Milošević je iz bolničke postelje otkrio detalje drame koju je preživeo. Od teških povreda zadobijenih u nesreći, Ivan se trenutno uspešno oporavlja na odeljenju Intenzivne nege KBC u Severnoj Mitrovici. NJegova namera da nekoliko… »

Vesti dana »