Povezane vesti

Ana Ivanović ima komentar na teniski skandal! Jasna poruka Srpkinje - Nemoj da se izvinjavaš!

Ana Ivanović ima komentar na teniski skandal! Jasna poruka Srpkinje - Nemoj da se izvinjavaš!

Mondo 02.06.2021
Nekadašnja prva teniserka sveta stala u zaštitu mlade igračice. Nekadašnja prva teniserka sveta stala u zaštitu mlade igračice. Ogroman skandal na Rolan Garosu nastao je na relaciji mediji - Naomi Osaka, a japanska teniserka odlučila je da se… »
Vimbldon - nema popusta za Osaku!

Vimbldon - nema popusta za Osaku!

Sportske.net 02.06.2021
Teniski svet je u šoku jer je Naomi Osaka odbila da nastavi učešće na Rolan Garosu, povukla se sa turnira jer se suočavala sa pritiscima od strane organizatora. Ona je morala da plati 15 hiljada dolara jer se nije pojavila na konferenciji za… »
I Ana Ivanović se oglasila povodom slučaja “Osaka”: Naomi, nemoj da ti bude žao…

I Ana Ivanović se oglasila povodom slučaja “Osaka”: Naomi, nemoj da ti bude žao…

Vesti online 02.06.2021
Bivša šampionka Rolan Garosa, Ana Ivanović, takođe se oglasila povodom odustajanja Naomi Osake sa gren slema u Parizu i poslala joj poruku podrške. Mnogi ljudi iz sveta sporta stali su na stranu Osake koja je upozorena od strane organizatora da bi… »
I Ana Ivanović se oglasila povodom slučaja „Osaka“

I Ana Ivanović se oglasila povodom slučaja „Osaka“

Nova 02.06.2021
Ana Ivanović, nekada najbolja teniserka planete, poslala je poruku podrške Naomi Osaki, nakon što je japanska teniserka donela odluku da se povuče sa Rolan Garosa. Osaka je napravila pometnju nakon objave da ne želi da izlazi na konferencije za… »
„Osaka? Niko ne bi trebalo da zahteva poseban tretman“

„Osaka? Niko ne bi trebalo da zahteva poseban tretman“

Vesti online 02.06.2021
Čuveni španski stručnjak Toni Nadal istakao je da nijedan sportista nema pravo da zahteva poseban tretman, a smatra da je Naomi Osaka trebalo da razgovara sa organizatorima Rolan Garosa pre nego što je došla na turnir. Japanska teniserka povukla se… »
Novakova podrška Osaki!

Novakova podrška Osaki!

Sportske.net 02.06.2021
Povlačenje najbolje japanske teniserke Naomi Osake sa Rolan Garosa izazvalo je veliku pažnju i brojne reakcije prethodnih dana. Razlog ovog njenog poteza je odluka organizatora da je novčano kazne zbog nedolaska na konferenciju za medije, uz pretnju… »
Đoković pružio podršku Naomi Osaki

Đoković pružio podršku Naomi Osaki

Dnevnik 02.06.2021
PARIZ: Najbolji teniser sveta Novak Đoković pružio je podršku japanskoj teniserki Naomi Osaki koja je odustala od učešća na Rolan Garosu zbog problema sa depresijom i anksioznošću. „Mislim da je veoma hrabra što je to uradila. Zaista mi je… »
"I: ja sam mnogo puta izvlačio deblji kraj!" totalno kontra od Nadala! Novak Đoković se ovim rečima uključio u raspravu o…

"I: ja sam mnogo puta izvlačio deblji kraj!" totalno kontra od Nadala! Novak Đoković se ovim rečima uključio u raspravu o…

Sportal blic 02.06.2021
Najbolji svetski teniser pružio je podršku japanskoj igračici koja se ! Osaka se povukla nakon što je saopštila da neće komunicirati sa medijima u Francuskoj “kako bi sačuvala svoje psihičko zdravlje”, a da će je svaki put kažnjavati ako se… »
Emotivni Novak o Osaki, novcu i napadima koje je trpeo

Emotivni Novak o Osaki, novcu i napadima koje je trpeo

Nova 02.06.2021
Slučaj Naomi Osake ne prestaje da bude glavna teniska tema, pa je sasvim očekivano i Novak Đoković dobio pitanje o mladoj igračici. Japanska teniserka i četvorostruka grend slem šampionka odlučila je da se povuče sa turnira zbog depresije i… »
Novak začepio usta svima - progovorio o osaki i šok povlačenju: Pakovali mu lažne izjave, a on šmekerski odgovorio!

Novak začepio usta svima - progovorio o osaki i šok povlačenju: Pakovali mu lažne izjave, a on šmekerski odgovorio!

Mondo 02.06.2021
Dobro zna Novak kroz šta prolazi... Dobro zna Novak kroz šta prolazi... Naomi Osaka povukla se sa Rolan Garosa nakon što je grend slem turnir obavestio da će je kažnjavati ako se ne bude pojavljivala na konferencijama za medije, što bi za posledicu… »
Đoković podržao osaku: Mislim da je bila jako hrabra, važna je za tenis i potrebna nam je nazad

Đoković podržao osaku: Mislim da je bila jako hrabra, važna je za tenis i potrebna nam je nazad

Večernje novosti 02.06.2021
FOTO: AP/Tanjug Osvajačica četiri grend slem titule se povukla sa turnira zbog problema sa depresijom i anksioznošću. Tu odluku je donela nakon što je objavljeno da će biti novčano kažnjavana kad god odbije da se pojavio na konferenciji. Reagovle… »

Vesti dana »