Povezane vesti

Novak uliva poverenje svima, preko 75% tenisera ga podržava: Udruženje igrača mora da sarađuje sa ATP i WTA, neizbežno je!

Novak uliva poverenje svima, preko 75% tenisera ga podržava: Udruženje igrača mora da sarađuje sa ATP i WTA, neizbežno je!

Hot sport 02.06.2021
Ne misli samo na sebe. Svima je poznato da je najbolji svetski teniser Novak Đoković osnovao udruženje igrača PTPA koje ima za cilj da pomaže slabije rangiranim teniserima. Novinari su ga nakon pobede nad Sandgrenom upitali o toj organizaciji, a… »
Novak zadao nikad žešći udarac ATP! Ne znaju šta im se sprema... Đoković ima ogromnu podršku, Rafa i Federer protiv!

Novak zadao nikad žešći udarac ATP! Ne znaju šta im se sprema... Đoković ima ogromnu podršku, Rafa i Federer protiv!

Mondo 02.06.2021
Ne priča baš često o toj temi, ali sada je rešio da otkrije nove detalje! Ne priča baš često o toj temi, ali sada je rešio da otkrije nove detalje! Nakon pobede u prvom kolu Rolan Garosa, svetski broj jedan govorio je i o stvarima koje od njega ne… »
Novak menja tenis: Ima veliku podršku igrača protiv ATP-a

Novak menja tenis: Ima veliku podršku igrača protiv ATP-a

Nova 02.06.2021
Novak Đoković, najbolji teniser planete smatra da ima podršku tri četvrtine, od prvih 500 igrača sa ATP liste. Đoković je prošle godine posle pobede na mastersu u Sinsinatiju, otkrio da pokreće svojevrsni teniski sindikat, uniju koja funkcioniše… »
Novak: Podržavam Osaku, sâm sam bio na pogrešnoj strani mača

Novak: Podržavam Osaku, sâm sam bio na pogrešnoj strani mača

N1 Info 02.06.2021
Posle prve pobede na ovogodišnjem Rolan Garosu Novak Đoković je između ostalog pričao na konferenciji za medije o Profesionalnom udruženju tenisera ali i o slučaju Naomi Osake koja je napustila turnir zbog kazne koju je dobila za nepojavljivanje na… »
"Nisam izgubio mnogo energije tamo": Đoković nakon pobede upitan o riziku igranja u Beogradu pred Rolan Garos: Dali su mi…

"Nisam izgubio mnogo energije tamo": Đoković nakon pobede upitan o riziku igranja u Beogradu pred Rolan Garos: Dali su mi…

Sportal blic 01.06.2021
je upisao rutinsku pobedu nad Tenisom Sandgrenom i prošao u drugo kolo . Nakon meča, Đoković je izjavio kako mu je bila čast što je sa Amerikancem bio deo prvog ikada večernjeg duela na francuskom grend slemu. - Ponosan sam jer sam prvi muškarac… »

Vesti dana »