Povezane vesti
Šetnja po svemiru: Ruski kosmonauti izašli sa Međunarodne svemirske stanice u otvoreni svemir
Kurir 02.06.2021
Ruski kosmonauti Oleg Novicki i Petar Dubov izašli su u otvoreni svemir sa Međunarodne svemirske stanice. Lots of Spacewalks Coming Up! 👩🚀🧑🚀 - Russian EVA - June 2 @ 1:20pm EDT - US EVA - June 16 @ 8am EDT - US EVA - June 20 @ 8am EDT Stay Tuned… »
Ruski kosmonauti izašli sa svemirske stanice u otvoreni svemir
Slobodna Evropa 02.06.2021
Ruski kosmonauti Oleg Novicki i Petar Dubov izašli su u otvoreni svemir sa Mđunarodne svemirske stanice. Oni su u stanicu stigli u aprilu, a očekuje se da će van nje danas provesti oko šest sati. Kosmonauti će pripremiti stanicu za modul za pristajanje… »
Ruski kosmonauti izašli sa Međunarodne svemirske stanice u otvoreni svemir
N1 Info 02.06.2021
Ruski kosmonauti Oleg Novicki i Petar Dubov izašli su u otvoreni svemir sa Međunarodne svemirske stanice. Oni su u stanicu stigli u aprilu, a očekuje se da će van nje danas provesti oko šest sati. Kosmonauti će pripremiti stanicu za modul za pristajanje… »
Ruski kosmonauti izašli sa MSS-a u otvoreni svemir VIDEO
Nova 02.06.2021
Ruski kosmonauti Oleg Novicki i Petar Dubov izašli su u otvoreni svemir sa Međunarodne svemirske stanice. Oni su u stanicu stigli u aprilu, a očekuje se da će van nje danas provesti oko šest sati. Spacewalkers Oleg Novitskiy and Pyotr Dubrov swapped out… »
Vesti dana »

(BLOG) Rasprava u Skupštini: Bačulov ponovo tema, ministarka tvrdi - legalizacijom se niko ne abolira
N1 Info pre 12 minutajoš 48 povezanih

Oglasio se NIS: Evo šta kažu o eventualnom odlaganju američkih sankcija
Kurir pre 1 satjoš 50 povezanih

"Ovaj voz me je spasao" Alo! sa putnicima u brzom vozu za Suboticu: "Fantazija, konačno u Srbiji!" (video)
Alo pre 12 minutajoš 35 povezanih

Meštani sela oko Medveđe nedelju dana bez struje, počeli sami da rešavaju problem
N1 Info pre 32 minutajoš 46 povezanih