Povezane vesti

Ne može da sakrije zadovoljstvo: Gavrić presrećan zbog poziva u reprezentaciju, a zbog jedne stvari mu se ostvario san!

Ne može da sakrije zadovoljstvo: Gavrić presrećan zbog poziva u reprezentaciju, a zbog jedne stvari mu se ostvario san!

Hot sport 02.06.2021
Presrećan je, a kako i ne bi bio. Jedan od igrača koji je tek naknadno dobio poziv selektora Dragana Stojkovića Piksija da se pridruži nacionalnom timu, jeste talentovani fudbaler Crvene zvezde Željko Gavrić. Maldi ofanzivac srpskog šampiona… »
Gavrić presrećan posle poziva selektora Stojkovića: Ostvarila mi se želja da radim sa legendom

Gavrić presrećan posle poziva selektora Stojkovića: Ostvarila mi se želja da radim sa legendom

Sportski žurnal 02.06.2021
Momak rođen u Bijeljini biće jedini igrač šampiona koji će konkurisati za prijateljske utakmice protiv Jamajke i Japana. Željko Gavrić dobio je čast da bude deo A reprezentacije Srbije na azijskoj turneji. Ofanzivac Crvene zvezde javio se u… »
Gavrić presrećan zbog poziva u A tim Srbije: Ostvarila mi se želja da radim sa legendom kakva je Piksi

Gavrić presrećan zbog poziva u A tim Srbije: Ostvarila mi se želja da radim sa legendom kakva je Piksi

Večernje novosti 02.06.2021
Foto: N. Paraušić Ofanzivac Crvene zvezde javio se u ponedeljak na pripreme mlade reprezentacije kod selektora Zvonka Živkovića, ali je posle dana druženja sa uglavnom vršnjacima prekomandovan u A tim. Ipak, nije mogao da sakrije sreću kada je čuo… »

Vesti dana »