Povezane vesti

Penzioneri Vučiću vratili vitamine: Nemojte prodavati maglu

Penzioneri Vučiću vratili vitamine: Nemojte prodavati maglu

Nova 02.06.2021
Udruženje sindikata penzionisanih vojnih lica izvelo je danas ispred Predsedništva Srbije performans "Mi njima vitamine, oni nama poštovanje Ustava i zakona" čiji je povod, kako je naveo predsednik Udruženja Jovan Tamburić, odluka "takozvane… »
Performans vojnih penzionera: Vitamini za Vučića, Ustavni sud i RTS

Performans vojnih penzionera: Vitamini za Vučića, Ustavni sud i RTS

N1 Info 02.06.2021
Udruženje sindikata penzionisanih vojnih lica izvelo je ispred Predsedništva Srbije performans "Mi njima vitamine, oni nama poštovanje Ustava i zakona" čiji je povod, kako je naveo predsednik Udruženja Jovan Tamburić, odluka "takozvane države" da… »
Vojni penzioneri vratili Vučiću vitamine, deo udelili i RTS-u jer “nema imunitet prema diktaturi”

Vojni penzioneri vratili Vučiću vitamine, deo udelili i RTS-u jer “nema imunitet prema diktaturi”

Luftika 02.06.2021
Udruženje sindikata penzionisanih vojnih lica izvelo je ispred Predsedništva Srbije performans “Mi njima vitamine, oni nama poštovanje Ustava i zakona” čiji je povod, kako je naveo predsednik Udruženja Jovan Tamburić, odluka “takozvane… »
Udruženje sindikata penzionisanih vojnih lica: Daćemo Vučiću vitamine

Udruženje sindikata penzionisanih vojnih lica: Daćemo Vučiću vitamine

Danas 02.06.2021
Udruženje sindikata penzionisanih vojnih lica izvelo je danas ispred Predsedništva Srbije performans „Mi njima vitamine, oni nama poštovanje Ustava i zakona“ čiji je povod, kako je naveo predsednik Udruženja Jovan Tamburić, odluka „takozvane… »

Vesti dana »