Povezane vesti

Nisam mogla da gledam kako ga dovode u kovčegu: Voditeljka prvi put o tragičnoj smrti muža koji je iznenada preminuo pre 4…

Nisam mogla da gledam kako ga dovode u kovčegu: Voditeljka prvi put o tragičnoj smrti muža koji je iznenada preminuo pre 4…

Kurir 02.06.2021
U prvoj ispovesti posle smrti supruga, plivačkog trenera Srđana Filipovića, novinarka RTS-a Tijana Jevtić otkriva kako je predosetila tragediju. Naime, ona je pre manje od četiri meseca ostala bez supruga koji je preminuo u Omanu, gde je radio kao… »
Bolna ispovest RTS novinarke nakon tragične smrti muža: Molila sam da ne vidim kako ga dovoze u kovčegu!

Bolna ispovest RTS novinarke nakon tragične smrti muža: Molila sam da ne vidim kako ga dovoze u kovčegu!

Mondo 02.06.2021
"Imala sam neki čudan osećaj u stomaku... Slutila sam da nije dobro". "Imala sam neki čudan osećaj u stomaku... Slutila sam da nije dobro". Plivački trener Srđan Filipović preminuo je u februaru u 49. godini od posledica srčanog udara, a njegova… »
Voditeljka RTS Tijana Jevtić govorila o smrti muža

Voditeljka RTS Tijana Jevtić govorila o smrti muža

Nova 02.06.2021
Novinarka RTS-a Tijana Jevtić, u prvoj ispovesti posle smrti supruga, plivačkog trenera Srđana Filipovića, otkriva kako je predosetila tragediju, koliko su joj kolege iz Sportske redakcije pomogle da se vrati na posao i da su sinovi Pavle i Aleksandar… »
Novinarka RTS, Tijana Jevtić o tragičnoj smrti muža: "Bio je zdrav, ništa nije nagoveštavalo smrt"

Novinarka RTS, Tijana Jevtić o tragičnoj smrti muža: "Bio je zdrav, ništa nije nagoveštavalo smrt"

Blic 02.06.2021
Novinarka RTS-a Tijana Jevtić, u prvoj ispovesti posle smrti supruga, plivačkog trenera Srđana Filipovića, otkriva kako je predosetila tragediju, koliko su joj kolege iz Sportske redakcije pomogle da se vrati na posao i da su sinovi Pavle i Aleksandar… »
Novinarka RTS-a o tragičnoj smrti muža: Javio se da je umoran i da ide da spava, više ga nikada nisam čula

Novinarka RTS-a o tragičnoj smrti muža: Javio se da je umoran i da ide da spava, više ga nikada nisam čula

Noizz 02.06.2021
Novinarka RTS-a Tijana Jevtić pre nepuna četiri meseca ostala je bez supruga, plivačkog trenera Srđana Filipovića, koji je preminuo u Omanu, gde je radio kao selektor tamošnje nacionalne plivačke selekcije. Otišao je iznenada, u snu, u 49. godini… »

Vesti dana »