Povezane vesti

Janjuš UDARIO Maju po sred FACE! Marinkovićeva ZAJECALA na sav glas!

Janjuš UDARIO Maju po sred FACE! Marinkovićeva ZAJECALA na sav glas!

Svet & Skandal 02.06.2021
Ovog popodneva Marko Janjušević Janjuš i Maja Marinković ponovo su se žestoko posvađali, a njihov sukob vrlo brzo je eskalirao u fizički obračun. – Nikada me više nećeš udariti! Nemoj da mi cepaš stvari, nemoj da me ujedaš i štipaš –… »
Mokrim peškirom je "zalepio" preko lica, ona ga grizla i cepala mu stvari! Novi rat Maje i Janjuša u Zadruzi! (video)

Mokrim peškirom je "zalepio" preko lica, ona ga grizla i cepala mu stvari! Novi rat Maje i Janjuša u Zadruzi! (video)

Mondo 02.06.2021
Maja Marinković i Janjuš ponovo zaratili na krv i nož. Maja Marinković i Janjuš ponovo zaratili na krv i nož. Haotične situacije između Marka Janjuševića Janjuša i Maje Marinković nikako ne prestaju, pa svakodnevno izbije neki novi fizički… »
(Video) Janjuš udario maju iz sve snage: Zaurlala na sav glas! Potresne scene - obezbeđenje odmah uletelo, mokrim peškirom…

(Video) Janjuš udario maju iz sve snage: Zaurlala na sav glas! Potresne scene - obezbeđenje odmah uletelo, mokrim peškirom…

Blic 02.06.2021
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš su se danas još jednom posvađali u rijalitiju, pa su se gađali peškirima i urlali jedno na drugo. - Nikada me više nećeš udariti! Nemoj da mi cepaš stvari, nemoj da me ujedaš i štipaš! - vikao je… »

Vesti dana »