Povezane vesti

Dončić napao džordanov rekord pa šokirao: Mogao sam i bolje da igram, moram da ubacujem te šuteve!

Dončić napao džordanov rekord pa šokirao: Mogao sam i bolje da igram, moram da ubacujem te šuteve!

Mondo 03.06.2021
Razbio supertim, a posle meča pokazao kakav je šampion! Razbio supertim, a posle meča pokazao kakav je šampion! Luka Dončić je odigrao neverovatan meč protiv LA Klipersa i doneo je pobedu Dalasu u tom meču. Uspeo je da postigne 42 poena, ali nije… »
Luka nezadovoljan?! „Na kraju sam bio užasan“

Luka nezadovoljan?! „Na kraju sam bio užasan“

N1 Info 03.06.2021
Košarkaši Dalas Meveriksa nalaze se na pobedu od plasman u drugu rundu plej-ofa NBA pošto su u noći između srede i četvrtka po srednjoevropskom vremenu savladali Kliperse u Los Anđelesu predvođeni još jednom nestvarnom partijom slovenačkog… »
Luka nezadovoljan?! „Na kraju sam bio užasan“

Luka nezadovoljan?! „Na kraju sam bio užasan“

Sport klub 03.06.2021
Košarkaši Dalas Meveriksa nalaze se na pobedu od plasman u drugu rundu plej-ofa NBA pošto su u noći između srede i četvrtka po srednjoevropskom vremenu savladali Kliperse u Los Anđelesu predvođeni još jednom nestvarnom partijom slovenačkog… »
Neverovatno: Luka zaslužan za 31 od 37 koševa Dalasa VIDEO

Neverovatno: Luka zaslužan za 31 od 37 koševa Dalasa VIDEO

Nova 03.06.2021
Luka Dončić imao je partiju iz snova protiv Los Anđeles Klipersa - zaslužan je za 31 od 37 pogodaka iz igre! Imao je Dončić 17 koševa, tome je dodao 14 asistencija, a tri su prosleđene Bobanu Marjanoviću. Obožava Dončić momente kada je… »
Magija - Dončić sa 42 poena i 14 asistencija srušio Kliperse, Dalas kod kuće ima meč loptu za polufinale

Magija - Dončić sa 42 poena i 14 asistencija srušio Kliperse, Dalas kod kuće ima meč loptu za polufinale

Mozzart sport 03.06.2021
Digli su se puleni Tajrona Lua iz mrtvih u finišu, ali im je ponestalo snage i koncentracije u ključnim trenucima. Boban Marjanović treći strelac Maveriksa. Neverovatan je Luka Dončić. Nije ga lopta slušala u poslednjih 12 minuta kada je šut u… »
Bobijev šou, igrao se sa Klipersima kao sa decom: Četvorica ga tukla ispod koša, a na kraju - bum, zakucavanje! (video)

Bobijev šou, igrao se sa Klipersima kao sa decom: Četvorica ga tukla ispod koša, a na kraju - bum, zakucavanje! (video)

Mondo 03.06.2021
Srpskog džina jednostavno ne mogu da zaustave ispod koša. A sve su probali! Srpskog džina jednostavno ne mogu da zaustave ispod koša. A sve su probali! Ceo NBA priča o neverovatnoj partiji Luke Dončića u pobedi Dalasa nad Los Anđeles Klipersima u… »
Bogdanović i Hoksi u polufinalu Istoka; Maestralan Dončić, odličan Bobi

Bogdanović i Hoksi u polufinalu Istoka; Maestralan Dončić, odličan Bobi

N1 Info 03.06.2021
Košarkaši Atlante pobedili su Njujork u gostima 103:89 u petom meču prve runde plej-ofa i rezultatom 4-1 završili seriju. Hoksi će se u polufinalu Istočne konferencije sastati sa Filadelfijom, koja je i bez poomoći povređenog Džoela Embida… »
Dončić sa Bobijem u prvoj petorci ponovo pokorio Los Anđeles

Dončić sa Bobijem u prvoj petorci ponovo pokorio Los Anđeles

RTS 03.06.2021
Prva zvezda Dalasa Luka Dončić novom maestralnom partijom predvodio je Mevse do novog brejka protiv Klipersa u Stejpls centru - 105:100. U pobedi za vođstvo od 3-2 u seriji srpski centar Boban Marjanović bio je starter. Peti meč serije Klipersa i… »
Au! Dončić eksplodirao kao nikad, sam srušio supertim: Zvezde Klipersa u neverici, Luka ih razbio! (video)

Au! Dončić eksplodirao kao nikad, sam srušio supertim: Zvezde Klipersa u neverici, Luka ih razbio! (video)

Mondo 03.06.2021
Ljudi moji, šta radi ovaj momak! Opet je potpuno sam razmontirao Kliperse! Ljudi moji, šta radi ovaj momak! Opet je potpuno sam razmontirao Kliperse! Opet je to uradio! Ne mogu LA Klipersi da nađu nikakvu odbranu za Luku Dončića, pošto je sjajni… »
Košarka sa druge planete: Luka i Bobi srušili Kliperse u Los Anđelesu (video)

Košarka sa druge planete: Luka i Bobi srušili Kliperse u Los Anđelesu (video)

Srbija danas 03.06.2021
Drama na Zapadu. Peti meč serije i peti tijumf gostiju. Dalas je poveo sa 3:2 u prvom kolu plej-ofa Zapadne konferencije pošto je slavio u “Stejpls centru” rezultatom 105:100. Heroj trijumfa Maveriksa je bio Luka Dončić koji je zabeležio 42… »
Dončić razbio Kliperse s 42 poena, Bobi dobio ulogu VIDEO

Dončić razbio Kliperse s 42 poena, Bobi dobio ulogu VIDEO

Nova 03.06.2021
Luka Dončić najzaslužniji je za brejk Dalasa protiv Los Anđeles Klipersa, ubacivš 42 poena uz 14 asistencija i osam skokova. Dalas je bio bolji sa 105:100, iako je bilo malo drame, kada su Klipersi smanjili na 101:100. Ipak, slobodna bacanja su… »

Vesti dana »