Povezane vesti
Moguć novi talas u drugoj polovini godine, vakcine efikasne i kod novih sojeva
Politika 03.06.2021
Epidemiološka situacija u Srbiji je trenutno odlična, ali se može očekivati pogoršanje u drugoj polovini godine, zbog eventualne pojave i širenja novih sojeva virusa, izjavio je danas direktor SZO u Srbiji Marijan Ivanuša. Ivanuša na mogućnost novog… »
Ivaniša: Moguć novi korona talas u drugoj polovini godine
Nova 03.06.2021
Epidemiološka situacija u Srbiji je trenutno odlična, ali se može očekivati pogoršanje u drugoj polovini godine, zbog eventualne pojave i širenja novih sojeva virusa, izjavio je direktor SZO u Srbiji Marijan Ivanuša. Ivanuša na mogućnost novog talasa… »
Ivanuša: Moguć novi talas korone i pogoršanje zbog pojave i širenja sojeva u drugoj polovini godine
Telegraf 03.06.2021
- Sada relativno dosta znamo o virusu, imamo iskustvo koje nam pomaže u tome da sprečimo novi talas. Ako brojevi počnu da rastu, odmah moramo da uvedemo mere. Ako to uzmemo u obzir onda epidemiju apsolutno možemo kontrolisati - istakao je direktor SZO u… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za utorak 10. februar 2026: Danas pretežno oblačno i hladnije
Beta pre 3 satajoš 2 povezane
(VIDEO) Saša Obradović posebno istakao jednog igrača svog tima: Ja se raspadam, mogu da zamislim kako je njima
Danas pre 4 satijoš 4 povezane
(Video) "Samo mu je suza krenula" Otac je Milanu Miloševiću pred smrt priznao da se kaje, a stariji brat je izvršio samoubistvo: "Okačio se za cevi od radijatora"
Blic pre 5 satijoš 2 povezane
Kurti o suđenju Tačiju: OVK vodila pravedan rat i antikolonijalni ustanak
Danas pre 4 satijoš 2 povezane




