Povezane vesti

Đoković lako prošao i Kuevasa

Đoković lako prošao i Kuevasa

Politika 03.06.2021
Sa 6:3, 6:2, 6:4 u drugom kolu, u subotu igra meč s Litvancem Ričardasom Berankisom. – Federer savladao i Čilića: 6:2, 2:6, 7:6 (7:4), 6:2. Sve je teklo i završilo po željenom planu i u drugom meču Novaka Đokovića na Rolan Garosu. Iako se prvi… »
Novak posle plasmana u 3. kolo Rolan Garosa: Želim da odem što dalje…

Novak posle plasmana u 3. kolo Rolan Garosa: Želim da odem što dalje…

Vesti online 03.06.2021
Najbolji teniser sveta plasirao se u 3. kolo Rolan Garosa pošto je ubedljivom igrom savladao Pabla Kuevasa sa 3:0 (6:3, 6:2, 6:4). Posle meča, Novak se na tečnom francuskom zahvalio navijačima i istakao da je igrao protiv rivala koji je odličan na… »
Novak u problemu?! Litvanac uradio nešto što nije nikad do sada! Protiv Đokovića nema ni set, ali sada je u naletu

Novak u problemu?! Litvanac uradio nešto što nije nikad do sada! Protiv Đokovića nema ni set, ali sada je u naletu

Mondo 03.06.2021
Najbolji teniser sveta nastavlja sa dominacijom na pariskoj šljaci. Najbolji teniser sveta nastavlja sa dominacijom na pariskoj šljaci. Svetski broj jedan želi pehar u Parizu, a sledeći na putu koji će probati da ga spreči posle Urugvajca je… »
Đoković: Ostao sam miran, našao servis kad je bilo potrebno

Đoković: Ostao sam miran, našao servis kad je bilo potrebno

Mozzart sport 03.06.2021
Novak rutinski prošao drugo kolo. Daleko od toga da je Pablo Kuevas napravilo bilo kakav problem Novaku Đokoviću. Urugvajac je naterao najboljeg tenisera sveta da se malo više potrudi u trećem setu, ali srpski as je rutinski protutnjao do trećeg… »
Novak počistio Urugvajca pa poručio - srećan sam, želim još! Sve bolji tenis najboljeg na svetu, hoće pehar u Parizu

Novak počistio Urugvajca pa poručio - srećan sam, želim još! Sve bolji tenis najboljeg na svetu, hoće pehar u Parizu

Mondo 03.06.2021
Svetski broj jedan nastavlja svoj put ka 19. grend slem trofeju. Svetski broj jedan nastavlja svoj put ka 19. grend slem trofeju Srpski teniser bez većih problema savladao je Urugvajca. Svetski broj jedan Novak Đoković uspešno je nastavio pohod na… »
Đoković saznao ime rivala: u 3. kolu Rolan Garosa! Novaku će na megdan njegov dobar prijatelj koji često trenira u Beogradu

Đoković saznao ime rivala: u 3. kolu Rolan Garosa! Novaku će na megdan njegov dobar prijatelj koji često trenira u Beogradu

Sportal blic 03.06.2021
Nije dugo čekao na ime rivala u 3. kolu . Nakon , najbolji teniser sveta će u trećoj rundi snage odmeriti sa Litvancem koji je posle velike borbesavladao Australijanca Dakvorta sa 7:5, 2:6, 7:6 (7:4), 6:0. Berankis je dobar prijatelj Đokovića, često… »
RG: Đoković sigurnom igrom do trećeg kola

RG: Đoković sigurnom igrom do trećeg kola

Novi magazin 03.06.2021
Sigurnom igrom srpski teniser Novak Đoković dobio je na Rolan Garosu meč drugog kola protiv Urugvajca Pabla Kuevasa i plasirao se u treće kolo. Najbolji teniser sveta pobedio je Kuevasa sa 3:0, po setovima 6:3, 6:2, 6:4. Meč je trajao nešto duže od… »
Đoković bolji od Kuevasa za treće kolo Rolan Garosa

Đoković bolji od Kuevasa za treće kolo Rolan Garosa

IndeksOnline 03.06.2021
BEOGRAD – Najbolji teniser sveta Novak Djoković plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je danas pobedio Urugvajca Pabla Kuevasa sa 6:3, 6:2, 6:4. Djoković je do pobede protiv 92. tenisera sveta, a 22. pobede u 2021. godini… »
Đoković bolji od Kuevasa za treće kolo Rolan Garosa

Đoković bolji od Kuevasa za treće kolo Rolan Garosa

Beta 03.06.2021
Najbolji teniser sveta Novak Djoković plasirao se u treće kolo Otvorenog prvenstva Francuske, pošto je danas pobedio Urugvajca Pabla Kuevasa sa 6:3, 6:2, 6:4. Djoković je do pobede protiv 92. tenisera sveta, a 22. pobede u 2021. godini, stigao posle… »
Đoković pobedio Kuevasa za treće kolo Rolan Garosa

Đoković pobedio Kuevasa za treće kolo Rolan Garosa

Dnevnik 03.06.2021
PARIZ: Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa nakon pobede nad Urugvajcem Pablom Kuevasom sa 6:3, 6:2, 6:4. Meč je trajao dva sata i šest minuta. Kuevas je bolje otvorio meč, došao do brejka u trećem gemu… »
Novak samouveren: Lako do pobede i bez umora!

Novak samouveren: Lako do pobede i bez umora!

Hot sport 03.06.2021
Srpski teniser nije imao previše problema! Novak Đoković je rutinski savladao Pabla Kuevasa sa 3:0, po setovima 6:3, 6:2 i 6:4. ‘Pozdrav svima, hvala vam na podršci. Srećan sam zbog ove pobede. Igrao sam protiv igrača koji je specijalista za… »
Novak maksimalan protiv Kuevasa, sledeći je Berankis

Novak maksimalan protiv Kuevasa, sledeći je Berankis

Sportski žurnal 03.06.2021
Rolan Garos igra se za ukupni nagradni fond od 34.367.216 evra. Novak Đoković je u drugom kolu Rolan Garosa pobedio Urugvajca Pabla Kuevasa 3:0 (6:3, 6:2, 6:4) za 128 minuta igre. Kuevas je prvi stigao do brejka na ovom meču, poveo je sa 2:1, ali je… »
Lep meč, čarke s publikom: Novak u tri seta do trećeg kola

Lep meč, čarke s publikom: Novak u tri seta do trećeg kola

N1 Info 03.06.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Rolan Garosa pošto je u četvrtak rezultatom 3:0 bio bolji od Urugvajca Pabla Kuevasa. Naredni protivnik Đokoviću biće Litvanac Rikardas Berankis, koji je rezultatom 3:1 eliminisao… »
Poznat naredni Novakov rival: Prošle godine namučio Srbina

Poznat naredni Novakov rival: Prošle godine namučio Srbina

Nova 03.06.2021
Rikardas Berankis, litvanski teniser plasirao se u treće kolo Rolan Garosa pobedom nad Džejmsom Dakvortom u četiri seta i biće naredni rival Novaka Đokovića u Parizu. Berankis je Dakvorta pobedio za dva sata i 41 minut sa 7:5, 2:6, 7:6 (4) i 6:0. On… »
Đoković obradovao navijače: Želim da odem do kraja, fizički sam spreman

Đoković obradovao navijače: Želim da odem do kraja, fizički sam spreman

Večernje novosti 03.06.2021
FOTO: AP Srpski as je tako nastavio pohod ka osvojanju Otvorenog prvenstva Francuske u tenisu, a posle trijumfa bio je vidno raspoložen i nasmejan. - Srećan sam zbog pobede, Pablo je izuzetan igrač na ovakvoj podlozi, servirao je dobro kako se meč… »

Vesti dana »