Povezane vesti
Avion Er Fransa iz Čada pregledan, nije pronađena bomba
N1 Info 03.06.2021
U avionu kompanije "Er Frans", koji je stigao u Francusku iz Čada, nije pronađena bilo kakva eksplozivna naprava, saopštio je francuski ministar unutrašnjih poslova Žerar Darmanin. Pretres aviona izvršen je nakon anonimne dojave o bombi u avionu. „Nije… »
Francuski ministar: U avionu iz Čada nije bilo bombe
Novi magazin 03.06.2021
U avionu kompanije Er Frans (Air France) koji je iz Čada sleteo na pariski aerodrom i odmah izolovan zbog pretnje bombom, nije bilo eksplozivne naprave, izjavio je večeras francuski ministar unutrašnjih poslova Žerald Darmanen (Gerald Darmanin). "Kraj… »
Istraga u vezi s eksplozivnom napravom na letu Er Fransa
Nova 03.06.2021
Francuske vlasti potvrdile su da istražuju sumnje u vezi sa eksplozivnom napravom na letu kompanije Er Frans između glavnog grada Čada Ndžamene i Pariza. Francuski ministar unutrašnjih poslova Žerar Darmanin potvrdio je danas na Tviteru da je ovaj avion… »
Vesti dana »

Fbi se oglasio: Osumnjičeni za ubistvo Čarlija Kirka je u pritvoru
Večernje novosti pre 5 satijoš 19 povezanih

Nova runda dijaloga Beograda i Prištine: U Briselu je predvodi Petar Petković
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Na današnji dan pre 24 godine izvedeni teroristički napadi na Njujork i Vašington
RTV pre 5 minutajoš 2 povezane