Povezane vesti

"Dozivao sam moju sofiju, molio je da otvori oči, ali ona ni: Glasa..." Dejan je u jezivoj nesreći ostao bez supruge i…

"Dozivao sam moju sofiju, molio je da otvori oči, ali ona ni: Glasa..." Dejan je u jezivoj nesreći ostao bez supruge i…

Blic 04.06.2021
Sve sam video! Goran je izašao na glavni put, a onda nas je velikom brzinom udario kamion. Kao da je išao 100 na sat, takvom jačinom nas je udario, kao brzi voz! Ovim rečima jezivu tragediju, koja se dogodila juče ujutru na putu Zavlaka-Tekeriš kod… »
Užasna tragedija! U sudaru kombija i kamiona poginulo četvoro berača jagoda: Otac sina izvlačio iz olupine!

Užasna tragedija! U sudaru kombija i kamiona poginulo četvoro berača jagoda: Otac sina izvlačio iz olupine!

Kurir 04.06.2021
U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se juče oko 6.30 sati dogodila na putu Zavlaka-Tekeriš kod Loznice poginulo je četvoro berača jagoda, dok je troje ljudi povređeno, među kojima i dečak (13). Sudarili su se kombi, u kom su bili sezonski… »
Nakon strašne nesreće kod Loznice: Povređena žena upućena na lečenje u Beograd

Nakon strašne nesreće kod Loznice: Povređena žena upućena na lečenje u Beograd

Večernje novosti 03.06.2021
Zoran Jovanović Saobraćajna nesreća se dogodila jutros oko 6.30 sati kada su se sudarili kamion i kombi na putnom pravcu Zavlaka-Tekeriš kod Loznice. U sudaru kamiona novosadskih saobraćajnih oznaka i kombija lozničkih tablica četiri osobe su… »

Vesti dana »