Povezane vesti

Mitropolit Joanikije: Drago mi je što su s nama ljudi koji su smenili bivši režim

Mitropolit Joanikije: Drago mi je što su s nama ljudi koji su smenili bivši režim

Novi magazin 04.06.2021
Novi mitrpolit Crnogorsko primorski Srpske pravoslavne crkve (SPC) Joanikije izjavio je danas u Cetinjskom manastiru da mu je drago što su tu i "ljudi koji su smenili bivši režim koji je pokazao primitivizam". On je to izjavio posle liturgije kojoj su… »
Joanikije: Drago mi je što su sa nama ljudi koji su smenili bivši režim

Joanikije: Drago mi je što su sa nama ljudi koji su smenili bivši režim

N1 Info 04.06.2021
Novi mitropolit Crnogorsko primorski Srpske pravoslavne crkve Joanikije izjavio je u Cetinjskom manastiru da mu je drago što su tu i "ljudi koji su smenili bivši režim, koji je pokazao primitivizam". On je to izjavio posle liturgije, kojoj su… »
Mitropolit Joanikije: Drago mi je što su s nama ljudi koji su smenili bivši režim

Mitropolit Joanikije: Drago mi je što su s nama ljudi koji su smenili bivši režim

Kurir 04.06.2021
Novi mitropolit Crnogorsko primorski Srpske pravoslavne crkve (SPC) Joanikije izjavio je danas u Cetinjskom manastiru da mu je drago što su tu i "ljudi koji su smenili bivši režim koji je pokazao primitivizam". On je to izjavio posle liturgije kojoj su… »
Mitropolit Joanikije: Saradnja svetovne i duhovne vlasti moguća

Mitropolit Joanikije: Saradnja svetovne i duhovne vlasti moguća

Alo 04.06.2021
Svetovna i duhovna vlast nisu isto, ali mogu da sarađuju i rade zajedno na dobro naroda, poručio je Mitropolit crnogorsko-primorski Joanikije. On je sa žaljenjem konstatovao da u Crnoj Gori to još nije zaživelo, ali se nada da hoće s dolaskom nove… »
Joanikije: Saradnja svetovne i duhovne vlasti je moguća

Joanikije: Saradnja svetovne i duhovne vlasti je moguća

Politika 04.06.2021
CETINjE - Svetovna i duhovna vlast nisu isto, ali mogu da sarađuju i rade zajedno na dobro naroda, na dobro hrišćana i na dobro svih ostalih, ma kojoj veri pripadali, poručio je mitropolit crnogorsko primorski Joanikije. Kako je objavljeno na portalu… »
U Crnoj Gori to još nije zaživelo! Joanikije: Saradnja svetovne i duhovne vlasti moguća

U Crnoj Gori to još nije zaživelo! Joanikije: Saradnja svetovne i duhovne vlasti moguća

Srbija danas 04.06.2021
Svetovna i duhovna vlast nisu isto, ali mogu da sarađuju i rade zajedno na dobro naroda, na dobro hrišćana i na dobro svih ostalih, ma kojoj veri pripadali, poručio je Joanikije. Kako je objavljeno na portalu Mitropolije crnogorsko-primorske, on je sa… »

Vesti dana »