Povezane vesti
Hrvatski obračun: HDZ objavio snimak na kom se Milanović junački skljokao sa oklopnog vozila!
Kurir 04.06.2021
HDZ je jutros objavio na Fejsbuku snimak iz 2013. godine na kojem se vidi kako tadašnji premijer Zoran Milanović pada sa oklopnog vozila "Patrija". Iskompleksirani Milanović ni na praznik Tijelova nije uspeo da sakrije svoju opterećenost Andrejem… »
Objavljen snimak pada hrvatskog predsednika sa oklopnog vozila: Obrisao prašinu i nastavio dalje
Telegraf 04.06.2021
Na snimku se vidi kako tadašnji premijer Hrvatske Zoran Milanović pada na pod tokom izlaženja iz jednog oklopnog vozila, prilikom posete vojsci. HDZ je jutros na Fejsbuku objavio snimak iz 2013. godine na kom se vidi kako tadašnji premijer, a sadašnji… »
HDZ objavio snimak pada Milanovića sa oklopnog vozila: “Junački se skljokao” (VIDEO)
Vesti online 04.06.2021
HDZ je na Fejsbuku objavio snimak pada tadašnjeg premijera, a sada predsednika Hrvatske, Zorana Milanovića, sa oklopnog vozila Patrije. “Iskompleksirani Milanović ni na blagdan Tijelova nije uspio sakriti svoju opterećenost Andrejem Plenkovićem (koja… »
Vesti dana »

Da li građani mogu da tuže lokalne samouprave i gradove zbog ambrozije?
Nova pre 4 satijoš 11 povezanih

Vojska na pustim ulicama prestonice Nepala, policijski čas i izgoreli automobili: U toku pripreme za dijalog predstavnika vlasti i demonstranata?
Danas pre 1 satjoš 30 povezanih

Zaključci diskusije u EP o Srbiji staju u šest tačaka: Kolike su izvesne sankcije Vučiću?
Radio 021 pre 4 satijoš 5 povezanih

Stojković za Sputnjik: Albanija je naš rival – mi smo nivo ispod Engleza
Sputnik pre 31 minutajoš 61 povezana