Povezane vesti

Donaruma rastužio Ibrahimovića

Donaruma rastužio Ibrahimovića

Sportske.net 04.06.2021
Sve izvesniji odlazak Đanluiđija Donarume iz Milana nije lako pao Zlatanu Ibrahimoviću, koji je verovao da će talentovani golman ostaviti dublji trag na "San Siru". Reprezentativnom čuvaru mreže Italije ugovor sa Milanom ističe 30. juna i sva je… »
Ibrahimović poručio donarumi: Mogao si da postaneš kao Maldini, ali za tango je potrebno dvoje

Ibrahimović poručio donarumi: Mogao si da postaneš kao Maldini, ali za tango je potrebno dvoje

Večernje novosti 04.06.2021
Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI Šveđanin koji će u oktobru proslaviti 40. rođendan, govorio je o slučaju Đanluiđija Donarume koji je odbio sve ponude Milana da produži ugovor i napustiće klub kao slobodan igrač. – Veoma mi je žao. Postavljam vam… »
Ibra o Donarumi: Mogao je da postane "Mister Milan" kao Maldini i ostane u klubu 20 godina

Ibra o Donarumi: Mogao je da postane "Mister Milan" kao Maldini i ostane u klubu 20 godina

Mozzart sport 04.06.2021
"Da li odlazi ili ne, ne znam. Znam da je za tango potrebno dvoje", kaže Šveđanin. Legendarni Zlatan Ibrahimović dao je više nego interesantan intervju za Gazetu delo Sport, gde se dotakao svoje povrede i izostanka sa Evropskog prvenstva, ali i… »

Vesti dana »