Povezane vesti

Oglasio se glumac zbog kog je pretučen Miljan Davidović: Vladan Savić: "Duboko mi je žao, sve je otišlo predaleko"

Oglasio se glumac zbog kog je pretučen Miljan Davidović: Vladan Savić: "Duboko mi je žao, sve je otišlo predaleko"

Blic 04.06.2021
Miljan Davidović, glumac koji tumači lik Janka Markovića u domaćoj seriji "Igra sudbine", juče je pretučen. Na glumca je nasrnuo četrdesetogodišnji muškarac iz razloga što je Davidović u seriji tukao njegovog omiljenog junaka Ivana, kog igra… »
Ko je pretučeni glumac iz "igre sudbine"? Miljana svi znaju po ulozi negativca, a uskoro ćemo ga gledati i u hit seriji

Ko je pretučeni glumac iz "igre sudbine"? Miljana svi znaju po ulozi negativca, a uskoro ćemo ga gledati i u hit seriji

Blic 04.06.2021
Miljan Davidović, glumac, koji tumači lik Janka Markovića u domaćoj seriji "Igra sudbine" juče je pretučen. Naime na glumca je nasrnuo četrdesetogodišnji muškarac iz razloga što je Davidvić u seriji tukao njegovog omiljenog junaka. U hit… »
"Tukao me čovek ispred roštiljnice": Pretučen glumac iz Igre sudbine: "Šokiran sam da me udario zbog lika u seriji"

"Tukao me čovek ispred roštiljnice": Pretučen glumac iz Igre sudbine: "Šokiran sam da me udario zbog lika u seriji"

Blic 04.06.2021
Miljan Davidović, glumac, koji tumači lik Janka Markovića u domaćoj seriji "Igra sudbine" juče je pretučen. Naime na glumca je nasrnuo četrdesetogodišnji muškarac iz razloga što je Davidvić u seriji tukao njegovog omiljenog junaka. - Tukao me… »
Bizarno: Davidović dobio nokaut na ulici zbog uloge u seriji

Bizarno: Davidović dobio nokaut na ulici zbog uloge u seriji

Nova 04.06.2021
Glumac Miljan Davidović, koji tumači lik Janka Markovića u domaćoj seriji "Igra sudbine", juče je dobio nokaut, odnosno udarac, nakon što mu je nepoznati građanin prišao na ulici i zapretio mu da ne dira Ivana Ožegovića, lika iz pomenute serije… »

Vesti dana »