Povezane vesti

ŠOK! Jovana Jeremić ODBILA platu od 250.000 dinara! Evo kakve USLOVE želi!

ŠOK! Jovana Jeremić ODBILA platu od 250.000 dinara! Evo kakve USLOVE želi!

Svet & Skandal 04.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić iznenadila je sve kada je dala otkaz na Hepi televiziji, a sada je priznala zbog čega je odbila platu od 250.000 dinara. –Odlučila sam da odbijem platu od 250.000 dinara. Meni plata nije presudna, ali jeste važna. Pored… »
Vozim polovan auto, živim kao podstanar, dosta je bilo! Jovana Jeremić o plati od 250.000 - "Hoću da živim luksuzno!"

Vozim polovan auto, živim kao podstanar, dosta je bilo! Jovana Jeremić o plati od 250.000 - "Hoću da živim luksuzno!"

Mondo 04.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić potvrdila da je odbila poslovnu ponudu i otkrila šta je presudno da prihvati posao na televiziji. Voditeljka Jovana Jeremić potvrdila da je odbila poslovnu ponudu i otkrila šta je presudno da prihvati posao na televiziji… »
"Odbila sam platu od: 250.000 dinara" Jovana Jeremić šokirala priznanjem: "Živim kao podstanar, vozim polovan auto"

"Odbila sam platu od: 250.000 dinara" Jovana Jeremić šokirala priznanjem: "Živim kao podstanar, vozim polovan auto"

Blic 04.06.2021
Jovana Jeremić, voditeljka, ne prestaje da šokira nakon što je dala otkaz na "Happy" televiziji. Naime, kako je sada istakla za "Blic", ona je odlučila da odbije platu od 250.000 dinara na jednoj popularnoj televiziji. - Odlučila sam da odbijem platu… »
Odbila platu od 250.000! Jovana Jeremić hoće samo na nacionalnu frekvenciju - dobila ponudu, rekla "hvala lepo"!

Odbila platu od 250.000! Jovana Jeremić hoće samo na nacionalnu frekvenciju - dobila ponudu, rekla "hvala lepo"!

Mondo 04.06.2021
Voditeljka Jovana Jeremić otkrila da je dobila ponude da pređe na nekoliko televizija - jednu ponudu već odbila, jer je u pitanju kablovska TV. Voditeljka Jovana Jeremić otkrila da je dobila ponude da pređe na nekoliko televizija - jednu ponudu već… »

Vesti dana »

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Zašto Amerika obustavlja slanje oružja Izraelu?

Slobodna Evropa pre 2 satajoš 29 povezanih
NBS donela odluku o kamatnim stopama

NBS donela odluku o kamatnim stopama

B92 pre 1 satjoš 20 povezanih
Preminuo Ivan Ivanji

Preminuo Ivan Ivanji

Radio 021 pre 4 satijoš 16 povezanih