Povezane vesti
Nigerijska vlada objavila da gasi Tviter
Novi magazin 04.06.2021
Nigerijska vlada objavila je danas da je obustavila aktivnosti Tvitera a svojoj teritoriji, dva dana pošto je ta društvena mreža povukla jedan tvit predsednika Muhamadua Buharija. "Savezna vlada je suspendovala na neodredjeno vreme aktivnosti servisa… »
Nigerijska vlada objavila da gasi Tviter
Slobodna Evropa 04.06.2021
Nigerijska vlada objavila je danas (4. jun) da je obustavila aktivnosti Tvitera a svojoj teritoriji, dva dana pošto je ta društvena mreža povukla jedan tvit predsednika Muhamadua Buharija. "Savezna vlada je suspendovala na neodređeno vreme aktivnosti… »
Vlada donela odluku: Ukinut Tviter u Nigeriji
Nova 04.06.2021
Nigerijska vlada objavila je danas da je obustavila aktivnosti Tvitera na svojoj teritoriji, dva dana pošto je ta društvena mreža povukla jedan tvit predsednika Muhamadua Buharija. „Savezna vlada je suspendovala na neodređeno vreme aktivnosti servisa… »
Vesti dana »

Ovde već večeras pljušti u Srbiji! Nevreme tek stiže, otkrivamo i gde: Pesak iz Sahare doneće ovu pojavu
Telegraf pre 16 minutajoš 60 povezanih

"Moskva testira granice" Zelenski: Ruski dronovi su namerno preko Ukrajine i Belorusije ušli u Poljsku
Večernje novosti pre 1 satjoš 30 povezanih

Protest roditelja zbog novog direktora škole "Pavle Savić" – Ministarstvo osudilo "upad u školu i nasilničko ponašanje"
RTS pre 3 satajoš 32 povezane