Povezane vesti

Istina je da tara tuče majku! Marko otkrio jezive detalje o Simovoj - Gledao sam je kao asocijalno kuče!

Istina je da tara tuče majku! Marko otkrio jezive detalje o Simovoj - Gledao sam je kao asocijalno kuče!

Mondo 04.06.2021
Potvrdio i da se čuo sa majkom Tare Simov. Potvrdio i da se čuo sa majkom Tare Simov. Nakon što je Nenad Aleksić Ša pretio roditeljima zbog ljubavnice Tare Simov, učesnik Zadruge Marko Đedović ispričao je jezive detalje iz života bivše… »
Ako padam ja, pada i on i sve za nama! Tara Simov uzvraća udarac Đedoviću, iznela šok detalje o njegovom burnom životu…

Ako padam ja, pada i on i sve za nama! Tara Simov uzvraća udarac Đedoviću, iznela šok detalje o njegovom burnom životu…

Kurir 04.06.2021
Poznato je da su Tara Simov i Marko Đedović bili dobri prijatelji, ali nakon Tarine diskvalifikacije stvar se preokrenula. Đedović je u rijalitiju počeo da iznosi stvari o njoj i njenoj porodici, a izgleda da ju je njegova izjava poslebno dotukla… »
Gledao sam je kao kuče! Đedović izneo nove skandalozne detalje o Tari Simov, spomenuo kako je tukla majku, a ovom rečenicom…

Gledao sam je kao kuče! Đedović izneo nove skandalozne detalje o Tari Simov, spomenuo kako je tukla majku, a ovom rečenicom…

Alo 04.06.2021
Nije je štedeo. U današnjoj emisiji " Gledanje snimaka" zadrugari su imali priliku da pogledaju snimak kako Stefan Karić i Nenad Aleksić Ša ogovaraju Nadicu Zeljković. I dok su se pojedini zadrugari svađali oko teme koja je trenutno aktuelna, a to… »
Đedović izneo nove detalje o Tari Simov! Marko razvezao jezik: Gledao sam je kao asocijalno kuče! Istina je da tuče svoju…

Đedović izneo nove detalje o Tari Simov! Marko razvezao jezik: Gledao sam je kao asocijalno kuče! Istina je da tuče svoju…

Kurir 04.06.2021
Zadrugari su imali priliku da pogledaju snimak kako Stefan Karić i Nenad Aleksić Ša ogovaraju Nadicu Zeljković, a onda je Marko Đedović ustao i izneo nove detalje o Tari Simov. - Bolje mene da je psovao, nego što je rekao da će reći sve za svoje… »

Vesti dana »