Povezane vesti
Zvanično, srpska plivačka štafeta ide na Olimpijske igre! Uroš Nikolić i Nikola Aćin novi članovi tima za put u Tokio
Sportal blic 05.06.2021
Zvanična potvrda stigla je u Olimpijsku kuću u Beogradu. Muška plivačka štafeta 4×100 slobodno kvalifikovala se na Olimpijske igre koje se ovoga leta održavaju u Tokiju. Srpska štafeta u sastavu Velimir Stjepanović, Uroš Nikolić, Andrej Barna i… »
Plivačka štafeta u Tokiju cilja finale
Dnevnik 05.06.2021
Plivač zrenjaninskog Proletera Nikola Aćin biće učesnik predstojećih Olimpijskih igara u Tokiju, kao član muške plivačke štafete Srbije na 4x100 slobodno. Naša štafeta, u sastavu Velimir Stjepanović, Uroš Nikolić, Andrej Barna i Nikola… »
Srpski olimpijski tim porastao na 72 člana
Mozzart sport 05.06.2021
Uskočili plivači Uroš Nikolić i Nikola Aćin. Kako se bliže Olimpijske igre u Tokiju, srpska ekspedicija je sve brojnija. Pre nekoliko dana je karatistkinja Jovana Preković postala 70. član srpskog tima, a od danas je taj broj veći za dvojicu… »
Zvanično je, Srbija dobila još dvojicu učesnika Igara
Nova 05.06.2021
Muška plivačka štafeta 4×100 slobodno kvalifikovala se na Olimpijske igre koje se ovoga leta održavaju u Tokiju. Zvanična potvrda stigla je u Olimpijsku kuću u Beogradu. Srpska štafeta u sastavu Velimir Stjepanović, Uroš Nikolić, Andrej Barna i… »
Vesti dana »

Skupština Republike Srpske usvojila Predlog odluke o pristupanju donošenja novog ustava
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Rumunska desnica predstavila dva nova kandidata za predsedničke izbore, posle isključenja Kalina Đorđeskua
Danas pre 6 satijoš 1 povezana