Povezane vesti

"Ne, ja nisam licemer!" Siniša Mihajlović otklonio sve nedoumice po pitanju kluba u kojem će nastaviti karijeru: Nikada mi…

"Ne, ja nisam licemer!" Siniša Mihajlović otklonio sve nedoumice po pitanju kluba u kojem će nastaviti karijeru: Nikada mi…

Sportal blic 05.06.2021
Dugo, baš dugo se govorilo o tome da će napustiti Bolonju i preuzeti neki drugi klub, a sada je Srbin rešio da kaže koju reč na sve to. Srpski stručnjak se u , međutim, od toga nikada ništa nije bilo. , dok je u Inter stigao Simone Inzagi… »
Miha začepio usta italijanima - nisam licemer! Pričali da ide u Juve ili Inter, njegov odgovor je sve oduševio!

Miha začepio usta italijanima - nisam licemer! Pričali da ide u Juve ili Inter, njegov odgovor je sve oduševio!

Mondo 05.06.2021
S njim uvek znate na čemu ste! S njim uvek znate na čemu ste! Već nedeljama se u Italiji, kako dođe do promene trenera u najjačim klubovima, odmah u vezu s njima dovodi Siniša Mihajlović. Srpski stručnjak se u prethodnom burnom periodu dovodio u… »
Miha: "Otišao bih da su me zvali Inter ili Juve"

Miha: "Otišao bih da su me zvali Inter ili Juve"

Sportske.net 05.06.2021
Siniša Mihajlović će i naredne sezone predvoditi Bolonju, ali ne krije da je mogao i da promeni sredinu. Spekulisalo se da bi Miha mogao da nasledi Antonija Kontea u Interu ili Andreu Pirla u Juventusu, ali to je bilo samo u domenu glasina, daleko od… »
Miha o navodnom interesovanju Intera i juventusa: Prihvatio bih poziv da su me zvali

Miha o navodnom interesovanju Intera i juventusa: Prihvatio bih poziv da su me zvali

Večernje novosti 05.06.2021
Foto: EPA-EFE/SIMONE ARVEDA Pominjalo se da bi srpski stručnjak mogao da sedne na klupu Juventus i Intera. Sa druge strane Bolonja nema nameru da odrekne stratega koji ima ugovor sa klubom do 2023. godine. Iako se o odlasku trenera sa stadiona Renato… »
Mihajlović: Prihvatio bih poziv Juventusa ili Intera, da su me zvali

Mihajlović: Prihvatio bih poziv Juventusa ili Intera, da su me zvali

Mozzart sport 05.06.2021
Srbin otvoreno o dešavanjima na kraju sezone. Vrlo dobra sezona na kormilu Bolonje uticala je da budućnost Siniše Mihajlovića ovog leta bude jedna od interesantnijih tema na Apeninskom poluostrvu. Priče o narednom koraku srpskog stručnjaka još su… »

Vesti dana »